Newsy MMA Userów

Też właśnie chciałem wkleić ale jak zwykle ktoś szybszy...no cóż, pomimo wszystko to smutna wiadomość
A ten piszczek cały to jest żal jakich mało, nawet Bonus dał lepszą walkę, że o aspirującym do czołówki HW Bazelaku ani mistrzu Najmanie nie wspomnę...ciężko o jakiekolwiek porównanie
 


Nadaje się do serii KSW pod tytułem ,,nie klepałem'' ;) Ależ ten Piszczek to wstyd dla Polski.

Kto w ogóle organizuje walkę gościa bez ręki z gościem, co ma ręce obie? Przypuszczam, że zwycięzca przed walką stwierdził, że zwycięstwo by mu było na rękę, ale nie da sobie ręki uciąć, że wygra. Chociaż miał informację z drugiej ręki, że przeciwnik jest słaby, więc potajemnie zacierał ręce z radości. Na pewno wszyscy trzymali za niego kciuki, a po zwycięstwie rozległy się gromkie brawa.
 
Kto w ogóle organizuje walkę gościa bez ręki z gościem, co ma ręce obie? Przypuszczam, że zwycięzca przed walką stwierdził, że zwycięstwo by mu było na rękę, ale nie da sobie ręki uciąć, że wygra. Chociaż miał informację z drugiej ręki, że przeciwnik jest słaby, więc potajemnie zacierał ręce z radości. Na pewno wszyscy trzymali za niego kciuki, a po zwycięstwie rozległy się gromkie brawa.

A po co organizuje się walki striptizerów z kulturystą, czy temu podobne? Poziomem trudno, żeby zawojowali rynek MMA, więc czymś trzeba przyciągać ludzi.
 
Kto w ogóle organizuje walkę gościa bez ręki z gościem, co ma ręce obie? Przypuszczam, że zwycięzca przed walką stwierdził, że zwycięstwo by mu było na rękę, ale nie da sobie ręki uciąć, że wygra. Chociaż miał informację z drugiej ręki, że przeciwnik jest słaby, więc potajemnie zacierał ręce z radości. Na pewno wszyscy trzymali za niego kciuki, a po zwycięstwie rozległy się gromkie brawa.
Przegrany pewnie sie czul niezrecznie.
 

A już tak wszyscy płakali.

No_kurwa_rzeczywi%C5%9Bcie.jpeg
 
Co to za ranking bo za bardzo nie rozumiem ??
Ranking of MMA Countries is based on the quantity and quality of fighters from those countries.

Country Score is calculated using different measures that can be grouped into 3 groups:
  1. Quantity Measures
  2. Top Fighters Scores (Quality of best fighters)
  3. Stacked Index (combine quantity and quality incremental sums)
That grouping gives us the following high level formula:

Country Score = Quantity + Top Fighters + Stacked Index
http://scorecardmma.com/scmma/index.php/country-rankings/rank-countries
 
Jakiś idiotyczny ranking skoro Japonia tak wysoko, chyba tam biorą pod uwagę wagi gdzie faceci ważą 38kg
 

super info, nie wyobrażałem sobie by nie mógł nam już dłużej relacjonować zdarzeń z największej organizacji MMA na świecie

W kwestii zastępstwa Kosa..szkoda, to już nie to samo, czekałem na wyjaśnienie pewnych zaszłości z przeszłości :)

A Aziza bardzo dobrze, niech sobie walczy w bojówce ISIS a nie w KSW
 
Back
Top