Newsy MMA Userów

^^^ pojebana akcja, ludzie to #@#$

Coś ode mnie, info dnia:

DLubVXJV4AAIsTD.jpg:large
 
Dla mnie to zwykły półgłówek. Co jest w nim takiego mega? To, że obraża i prowokuje w sposób niedopuszczalny innych zawodników? Potem się dziwimy, iż mamy tyle patologii w MMA, jak z drugiej strony mega nas rajcują Seby tego świata, które są w tym sporcie.

Inna sprawa że te zagrywki Vaso robią się już nudne jak sam skurwysyn. Wszystko idzie wg scenariusza, Vaso walczy z ogórkiem, robi kabaret i org zaprasza go do kolejnej walki bo wie że będzie kabaret.
 
Jedziesz z bydlakiem


Skurwysyństwo i oczywiste jak najbardziej godne potępienia, ale ciekawi mnie jak to w wykonaniu Różala wygląda - tj. czy weryfikuje jakoś te donosy. Bo to w sumie dobra okazja dla cwaniaka, żeby zgarnąć 1000 zł i jeszcze zapewnić wpierdol komuś nielubianemu.
 
Dana White znowu się "popisał"
W wywiadzie udzielonym TMZ zbeształ z błotem Jasona Aldeana (podczas jego koncertu doszło do strzelaniny w Vegas) za to, że ten nie chciał przyjechać na galę i zaśpiewać hymnu USA.
Co za pierdolona ameba. Poniżej dokładne cytaty:

"His image was more important than coming back to Vegas and playing for the people who are his fans and who got shot watching him play," White says.

"F*ck you, Jason Aldean. Stay out of Vegas."
 
Dana White znowu się "popisał"
W wywiadzie udzielonym TMZ zbeształ z błotem Jasona Aldeana (podczas jego koncertu doszło do strzelaniny w Vegas) za to, że ten nie chciał przyjechać na galę i zaśpiewać hymnu USA.
Co za pierdolona ameba. Poniżej dokładne cytaty:

"His image was more important than coming back to Vegas and playing for the people who are his fans and who got shot watching him play," White says.

"F*ck you, Jason Aldean. Stay out of Vegas."
Sorry, ale nie bardzo rozumiem czemu to aż taki popis? Jason miał okazję zagrać dla ludzi, którzy m.in. zostali poszkodowani w tej strzelaninie, ale z niej nie skorzystał więc Danka go zrugał, co jest jego opinią. Nie wiem czemu to aż tak źle?
 
Sorry, ale nie bardzo rozumiem czemu to aż taki popis? Jason miał okazję zagrać dla ludzi, którzy m.in. zostali poszkodowani w tej strzelaninie, ale z niej nie skorzystał więc Danka go zrugał, co jest jego opinią. Nie wiem czemu to aż tak źle?
Przecież do tego gościa też strzelano i pewnie ma traumę.
 
Przecież do tego gościa też strzelano i pewnie ma traumę.
On chyba ze sceny spierdolił pierwszy i wierzę, że szybko się nim "zaopiekowano". Tzn. nie mam prawa się na ten temat wypowiadać, ale sam White ma po prostu taki styl. Może wie też coś czego my nie wiemy. :)
 
On chyba ze sceny spierdolił pierwszy i wierzę, że szybko się nim "zaopiekowano". Tzn. nie mam prawa się na ten temat wypowiadać, ale sam White ma po prostu taki styl. Może wie też coś czego my nie wiemy. :)
Tutaj warto zauważyć , że pojęcie "styl" jest bardzo względne. O poczynaniach łysego za oceanem można powiedzieć "styl" , a przykładowo w naszym pięknym kraju osoba używająca taki zwrotów jak White nie byłaby traktowana poważnie. White bluzga na prawo i lewo, można to nazwać stylem, a jak dla mnie to po prostu brak kultury, który to ma zajebiście gromki poklask na zachodzie :)
 
Tutaj warto zauważyć , że pojęcie "styl" jest bardzo względne. O poczynaniach łysego za oceanem można powiedzieć "styl" , a przykładowo w naszym pięknym kraju osoba używająca taki zwrotów jak White nie byłaby traktowana poważnie. White bluzga na prawo i lewo, można to nazwać stylem, a jak dla mnie to po prostu brak kultury, który to ma zajebiście gromki poklask na zachodzie :)
Prawda. Często też zapominamy jak wielką osobistością w Stanach jest White. To jedna z większych postaci w LV, a to już mówi sporo.
 
Back
Top