Newsy MMA Userów


Kurwa mimo wszystko wolalbym zobaczyć go z Gusem, który notabene dał ciała po calosci... kto dla niego teraz, Shogun?:siara: Rockhold nie przejdzie bo jest DC, sraka straszna... btw. Czy ktoś poza mną na tym forum nie przepada za Gusem? Mnie on wkurwia notorycznie zarozumiały bufon::jondance::
 


Najlepiej jakby odpoczął po tym nokaucie i nabrał sił, a w tym czasie Gus z Wulkanem by zawalczyli. Jeżeli jednak chce wybierać między nimi to chyba wybór jest oczywisty:
1. Gus - na ostatnie 6 walk - 3 wygrane, 3 porażki, miał już 2 szanse i je zmarnował, drugą dostał po porażce, ostatnie 2 walki to wygrana w słabym stylu z Jankiem, który był wtedy poza top15 i z Teixeirą, który jest już na regresie i w ostatnich walkach nic ciekawego nie pokazuje.
2. Wulkan - niepokonany w UFC, w ostatnich 2 walkach ujebał w 28 sekund gościa uważanego za największego prospekta LHW i w 42 sekundy Manuwe, który był w lepszej formie niż Teixeira ostatnimi czasy.
 
1. Gus - na ostatnie 6 walk - 3 wygrane, 3 porażki, miał już 2 szanse i je zmarnował, drugą dostał po porażce, ostatnie 2 walki to wygrana w słabym stylu z Jankiem, który był wtedy poza top15 i z Teixeirą, który jest już na regresie i w ostatnich walkach nic ciekawego nie pokazuje.

No jeśli Gus w ostatatniej walce dla Ciebie nic nie pokazał to mam 3 rady:
1. Oglądać walkę z otwartymi oczami.
2. Nie być ostro najebanym.
3. Ogółem obejrzeć walkę.
 
No jeśli Gus w ostatatniej walce dla Ciebie nic nie pokazał to mam 3 rady:
1. Oglądać walkę z otwartymi oczami.
2. Nie być ostro najebanym.
3. Ogółem obejrzeć walkę.

A ja mam dla ciebie jedną radę: czytać ze zrozumieniem.
 
fd56844858b59.png
 
Back
Top