Newsy MMA Userów

Rosja vs Brazylia

bce8b2a449189bfe1beefbf39b0cb0ed.jpg
 
W sumie raczej jako taka ciekawostka. Organizacja EFC Worldwide zrobi reality show zatytułowany The Fighter. Prawdopodobnie będzie to na zasadach dobrze znanego wszystkim TUFa, cały sezon zaplanowany jest na dziesięć odcinków, podczas którego zaprezentowane będzie szesnaście tygodni zmagań. Zwycięzca otrzyma 500.000 randów, kontrakt z organizacją EFC i zagwarantowanego title shota w wadze średniej.
Trenerami pierwszego sezonu będą Demarte Pena (11-0) i Irshaad Sayed (13-2), a cały program zwieńczony zostanie galą w Pretorii, 16 grudnia.
 
W sumie raczej jako taka ciekawostka. Organizacja EFC Worldwide zrobi reality show zatytułowany The Fighter. Prawdopodobnie będzie to na zasadach dobrze znanego wszystkim TUFa, cały sezon zaplanowany jest na dziesięć odcinków, podczas którego zaprezentowane będzie szesnaście tygodni zmagań. Zwycięzca otrzyma 500.000 randów, kontrakt z organizacją EFC i zagwarantowanego title shota w wadze średniej.
Trenerami pierwszego sezonu będą Demarte Pena (11-0) i Irshaad Sayed (13-2), a cały program zwieńczony zostanie galą w Pretorii, 16 grudnia.

Będzie pozew pewnie :D Ciekawy jestem jak to się rozwinie.
 
W sumie raczej jako taka ciekawostka. Organizacja EFC Worldwide zrobi reality show zatytułowany The Fighter. Prawdopodobnie będzie to na zasadach dobrze znanego wszystkim TUFa, cały sezon zaplanowany jest na dziesięć odcinków, podczas którego zaprezentowane będzie szesnaście tygodni zmagań. Zwycięzca otrzyma 500.000 randów, kontrakt z organizacją EFC i zagwarantowanego title shota w wadze średniej.
Trenerami pierwszego sezonu będą Demarte Pena (11-0) i Irshaad Sayed (13-2), a cały program zwieńczony zostanie galą w Pretorii, 16 grudnia.
Da radę to gdzieś obejrzeć?

Ej no i ogólnie admini mogą dać info na główną że szukają zawodników:

https://www.efcworldwide.com/efc_become_a_fighter.php

Mysle że każdy by się skusił na wycieczkę, a kaskę tez tam dobra.
 
Last edited:
Da radę to gdzieś obejrzeć?
Wydaje mi się że tak, bo jest info że będzie to transmitowane w sieciach telewizyjnych free-to-air. Tak czy siak mimo że nie oglądałem zbytnio TUFa to w tym wypadku postaram się przynajmniej zobaczyć jak to wszystko będzie wyglądać, więc w miarę możliwości postaram się wrzucać wyniki etc.
Ej no i ogólnie admini mogą dać info na główną że szukają zawodników:

https://www.efcworldwide.com/efc_become_a_fighter.php

Mysle że każdy by się skusił na wycieczkę, a kaskę tez tam dobra.
Tutaj rzadko pojawiają się informacje odnośnie Cage Warriors, BAMMA czy innych, a co dopiero odnośnie czarnego PLMMA. :lol: Ale zaczepiłem Haratyka w tej sprawie, może będzie jakiś powód by śledzić to reality show.
 
Back
Top