Newsy MMA Userów

Poliana Botelho vs Pearl Gonzalez



image.jpg

daniel-cormier-gets-away-with-leaning-on-a-towel-while-pearl-gonzalez-gets-busted-for-having-breast-implants.jpg
 
W walce dinozaurów, w ME M-1 w Helsinkach Michał Zayats pewnie pokonał na punkty Marcusa Vanttinena.
Pozostałe wyniki
Były mistrz wagi lekkiej Aleksander Butenko pokonał na punkty Keitha Johnsona.
Juko Valamaa ciężko znokautował Airesa Benroisa

Mikael Silander pokonał przez większościową decyzję Vitaliego Branchuka.
Niejednogłośny remis w walce Hieltona Davella z Janne Elonenem.
Ruslan Shamilov ciężko znokautował Murriette.

Kherfallakh poddal gilotyną pietila.
Polezhay zdominował zapaśniczo Toniego Valtonena.
Pavel Gordeev wypunktował po fajnej walce w stójce Michela Silve.
Oleg Lichkovakha wypunktował Le.
Frederico Gutzwittel poddał Akaki Khorave.
 
Ja pierdole ten Juras to trochę ma pod kopułą poprzestawiane jeśli chodzi o Legię. Sam na twiterze udostępnia jakieś gówno z hasłem Arka Gdynia kurwa świnia, a jak ktoś o Legii coś nie po jego myśli powie to już robi gównoburze. Sam jestem kibicem, ale potrafię ignorować taki element jak Juras między innymi.
PS. Co to kurwa robi w newsach?
 
UFC Fight Night Pettis vs Moreno oglądało w 22. tysięcznej hali tylko 10,172 widzów. Jest to najmniejsza ilość sprzedanych biletów na gale w Meksyku. Jeśli chodzi o Meksyk UFC ma tendencje spadkową. Na galę UFC 180 i UFC 188 była praktycznie cała hala (21 tys.), Gastelum vs Magny (10,5 tys.), Dos Anjos vs Ferguson (11,5 tys).
 
UFC Fight Night Pettis vs Moreno oglądało w 22. tysięcznej hali tylko 10,172 widzów. Jest to najmniejsza ilość sprzedanych biletów na gale w Meksyku. Jeśli chodzi o Meksyk UFC ma tendencje spadkową. Na galę UFC 180 i UFC 188 była praktycznie cała hala (21 tys.), Gastelum vs Magny (10,5 tys.), Dos Anjos vs Ferguson (11,5 tys).
jedynie Conor to wszystko utrzymuje, inaczej by zbankrutowali
 
Back
Top