Newsy MMA Userów

Kharitonov wygrywa z Geronimo dos Santosem na M-1 81

Spencer Jebb vs Ingiskhan Ozdoev
541.gif

Arman Ashimov vs Gadzhimurad Aliyev
145.gif
 
Jones jakiś nieswój


faktycznie jakis dziwny, chyba, ze to taka poza na stone cold killera :smile:

Cormiera, nagle nie obchodza juz te rzeczy, o ktore mial taki bol dupy, chyba wzial sobie do serca to dlaczego ludzie gwizdza na jego widok. Szkoda, ze tak pozno. Jeszcze gdyby to byl jednorazowy wybryk z tym bolem dupy o "tryb zycia" Jonesa to moglbym na to przymknac oko. Rozumiem gorycz porazki, czlowiek moze w nerwach i rozgoryczeniu zaczac pierdolic straszne herezje zeby, tylko dac ujsc zlym emocjom ale powtarzanie tego za kazdym, pierdolonym razem juz nie jest za fajne.
 



Cała dyskusja piękna. :DC:

Nie wiem co ten TJ wymyślił. Brock będzie musiał wejść do programu USADA, który trwa przez kilka-kilkanaście tygodni zanim go dopuszczą do walki. W tym okresie obowiązują wyrywkowe testy, na których ostatnim razem go złapali.
 
Nie wiem co ten TJ wymyślił. Brock będzie musiał wejść do programu USADA, który trwa przez kilka-kilkanaście tygodni zanim go dopuszczą do walki. W tym okresie obowiązują wyrywkowe testy, na których ostatnim razem go złapali.
Ostatnio dodawałem też wypowiedź Novitzky'ego, który potwierdził, że Brock po potencjalnym powrocie będzie musiał też odbyć swoje roczne zawieszenie.
 
Back
Top