Newsy MMA Userów

No tak to można faktycznie wiele zestawień podciągnąć pod superfajty. To i tak rewanż po mega kasowym pojedynku największej gwiazdy mma i "ćpuna odciągniętego od bonga" czy powrót jednej z największych gwiazd UFC trudno nazywać czymś nagminnym, to są naturalne ruchy biznesowe na zasadzie "kuć póki gorące".
Moje rozumienie "superfajtów" pozwala na podciągnięcie wspomnianych przeze mnie walk do tego typu określenia. Ty zapewne rozumujesz w inny sposób, ale co człowiek, to opinia. Znajdziesz kiedyś definicję ustawową słowa superfight, to wtedy się poprzepychamy "kto ma rację, a kto nie".
 
Moje rozumienie "superfajtów" pozwala na podciągnięcie wspomnianych przeze mnie walk do tego typu określenia. Ty zapewne rozumujesz w inny sposób, ale co człowiek, to opinia. Znajdziesz kiedyś definicję ustawową słowa superfight, to wtedy się poprzepychamy "kto ma rację, a kto nie".
Dobrze, niech będzie że wszędzie superfajty;) Chociaż mi się wydaje, ze wszyscy to o nich tylko pierdolą :mamed:
 
Dobrze, niech będzie że wszędzie superfajty;) Chociaż mi się wydaje, ze wszyscy to o nich tylko pierdolą :mamed:
No widzisz...ja jestem "wszyscy", a Ty myślisz inaczej. Z czystym sumieniem możesz czuć się wyjątkowo. ;)
 
Alex Caceres vs. Jason Knight na UFC on FOX 23 w Denver

Vicente Luque vs. Leon Edwards na UFC Fight Night 107 w Londynie

Luis Henrique da Silva vs. Jordan Johnson nar UFC on FOX 23 w Denver



Jak juz wczesniej pisałem o angażu Brancha

Rumor that David Branch has resigned with the UFC and will compete at UFC Brooklyn


 
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:


9dfeea4dcd3943c58e23a94e2e688bc3
 
a wiesz ocb? bo teraz mike tayson nagrywa dissa na souljaboya moze cos z tym jest to zwiazane? wiem ,ze jeszcze maywather jest w to zamieszany

ten boy i jakiś drugi raper nigga wymyslili sobie ze stoczą walke bokserską i chyba to jakis falołłap
 
Back
Top