Newsy MMA Userów

ja i tak wierzę. :lol: ale fakt od jarania plecy się nie naprawią
Ja tez troche wierzę, ale tylko dlatego, że według mnie Werdumowi się nie chce i mam wrażenie, że położył już lachę na dobre przygotowania.
 
Ja tez troche wierzę, ale tylko dlatego, że według mnie Werdumowi się nie chce i mam wrażenie, że położył już lachę na dobre przygotowania.
Werdum wygląda młodo z twarzy ale to już stary gość. No ale to ciężka to tam prime jest koło 40 :lol:

No nic był sea level Cain zobaczymy co pokaże Stoner Cain
 


Khabib mądrze gada tym razem.



raczej obsrał zbroje. Co on w ogole porównuje Aldo który jest legendą do Fergusona. Jose w UFC przegrał tylko z Mcgregorem, więc wygrana z Aldo to dla mnie byloby cos wiecej niz wygrana z Fergusonem. Tym bardziej, ze to chyba mialo byc o pas lekkiej.

Dla mnie bylaby to mega interesujaca walka. Aldo ma wybitne tdd, Edgar który jest mega zapasiorem chyba ani razu w dwóch walkach po 5 rund nie zdołał go obalić i przytrzymać.
 
usada wjedzie i walki nie bedzie lol

To jest zakazane tylko w okresie walki, czyli po 6h przed i po. Przez tydzień przed walką ma się przerzucić na przeciwbólowe leki, ale teraz woli to używać żeby się od nieczego nie uzależniać.. Hue hue. ;)
Ogólnie to uciska mu kość nerw kulszowy czg jakoś tak - boli, ale jest rzekomo sprawny w pełni i wszystkie treningi robił normalnie. Po prostu nie może ustać 10 min.. :P
 
To jest zakazane tylko w okresie walki, czyli po 6h przed i po
raczej tylko przed bo jak Diaz po ostatniej walce z Conorem palil CBD to nie bylo badan i ciekawe czy Cain ma na to jakies pozwolenie
edit: raczej musi miec bo nikt by inaczej o tym glosno nie nawijal
 
Last edited:
raczej tylko przed bo jak Diaz po ostatniej walce z Conorem palil CBD to nie bylo badan i ciekawe czy Cain ma na to jakies pozwolenie
edit: raczej musi miec bo nikt by inaczej o tym glosno nie nawijal
Zgadza się z młodym Diazem, ale nie wiem czy to była ta sama komisja - nke chce mi się wnikać i drążyć, itp., ale generalnie słusznie prawisz Waść. :beer:
 
MAYWEATHER SR: PODSTAWY McGREGORA NIE SĄ ZŁE

Ojciec Floyda Mayweathera Jr daleki jest od zachwytów nad Conorem McGregorem, niemniej przyznaje, że umiejętności bokserskie mistrza UFC nie są najgorsze.
W wywiadzie dla Fight Hub TV Mayweather Sr stwierdził najpierw, że Irlandczyk więcej mówi niż robi, ale później, kiedy zobaczył fragment jego walki z Eddie'em Alvarezem, przyznał: - Jego podstawy nie są złe.
Mayweather i McGregor już od kilku miesięcy zaczepiają się za pośrednictwem mediów. Słynny zawodnik UFC otrzymał niedawno licencję bokserską i wróciły plotki, że być może zmierzy się z "Money" Floydem w ringu.
- Floyd skopałby mu tyłek samym lewym prostym. Mój syn nie ma może mocnego ciosu, ale prosty wchodziłby całą noc, rozciąłby mu twarz. Zgoliłby mu w ten sposób tę jego brodę - skomentował senior.

 
raczej obsrał zbroje. Co on w ogole porównuje Aldo który jest legendą do Fergusona. Jose w UFC przegrał tylko z Mcgregorem, więc wygrana z Aldo to dla mnie byloby cos wiecej niz wygrana z Fergusonem. Tym bardziej, ze to chyba mialo byc o pas lekkiej.

Dla mnie bylaby to mega interesujaca walka. Aldo ma wybitne tdd, Edgar który jest mega zapasiorem chyba ani razu w dwóch walkach po 5 rund nie zdołał go obalić i przytrzymać.

Ferguson zasługuje na walkę o pas wagi lekkiej w przeciwieństwie do Aldo, który przez lata nie chciał przejść wyżej, a teraz chce z dupy pas interim.
 
Ferguson zasługuje na walkę o pas wagi lekkiej w przeciwieństwie do Aldo, który przez lata nie chciał przejść wyżej, a teraz chce z dupy pas interim.

z tego co czytałem to Ferguson odmawia na razie podpisania kontraktu na walke z Khabibem bo chce renegocjacji kontraktu, więc zaproponowano walkę Aldo ale Nurmagomedov odmówił
 
ja już się w tym pogubiłem bez kitu :lol:
Ferguson dostał ofertę na Khabiba > podpisał Rosjanin, Ferguson chciał więcej sosu więc postanowili wrzucić na niego presję > poszli do Aldo z interim pasem lekkiej i Khabibem > Khabib odrzucił, mówiąc, że nie bije mniejszych > poszli do Nate'a, ten powiedział, że chce 20 baniek (kontrakty nie zostały wysłane) > Khabib nadal chce walki z Fergusonem, bo tylko ten jest dla niego "wyzwaniem".
 
z tego co czytałem to Ferguson odmawia na razie podpisania kontraktu na walke z Khabibem bo chce renegocjacji kontraktu, więc zaproponowano walkę Aldo ale Nurmagomedov odmówił
Ten chcę walczyć z tym, a tamten z tym. No jaja se robią. Co to kurwa szkółka niedzielna? W tych czasach jeszcze większy szacunek do zawodników jak Donald Cerrone.
 
Ten chcę walczyć z tym, a tamten z tym. No jaja se robią. Co to kurwa szkółka niedzielna? W tych czasach jeszcze większy szacunek do zawodników jak Donald Cerrone.
Dlatego szacunek dla Conora, bierze walkę z każdym. Conor zniszczył drabinki w UFC i logikę w przyznawaniu walk.
 
Dlatego szacunek dla Conora, bierze walkę z każdym. Conor zniszczył drabinki w UFC i logikę w przyznawaniu walk.
Pewnie, że szacunek do Conora, widać nie boi się wyzwań. A, że zniszczył drabinki, to inna sprawa. Od ustalania walk jest matchmaker, a nie zawodnicy.
 
Pewnie, że szacunek do Conora, widać nie boi się wyzwań. A, że zniszczył drabinki, to inna sprawa. Od ustalania walk jest matchmaker, a nie zawodnicy.
Dokładnie. Dlatego nie powinni się zgodzić na widzi mi się rudego z Ciastem i dwoma pasami. Rozumiem że za to zgarnęli dużo kasy, ale teraz mają kaprysnych zawodników, którzy chcą tego samego. To odbija się na wizerunku organizacji, bo sportowo się jeszcze broni ale potem wychodzą akcje że ten chce z tym a nie z tamtym ten nie chce a następny więcej kasy.
 
ACB 52 Wiedeń

W walce wieczoru dwóch czołowych i efektownie walczących zawodników wagi półśredniej Agujev vs Kincl.

Agujev po porazce wraca do wagi polsredniej. W swoim poprzednim wystepie przegral w walce o pas wagi sredniej z Tokovem. Ich walka jest uznawana za jedna z najlepszych walk obecnego roku. Ponizej video


Kincl w swojej poprzedniej walce wypunktowal jednego z czolowych rosyjskich polsrednich Sergeya Khandozhko. Ponizej video


Dodatkowo wadze półciężkiej zmierzą się doświadczony Francuz Malik Marad (22-15) i Muslim Mukhmudov (8-4), który w poprzedniej swojej walce w dość efektownym stylu zmusił doświadczonego Hansa Stringera do poddania się. Zapis walki poniżej.


W wadze piórkowej zawodnik Fight Club Berkut Abdul-Rakhman Temirov (9-2) zmierzy się z Brazylijczykiem Valdinesem Silvą (14-6).

W wadze półśredniej Austriak Erhan Kartal (5-0) vs weteran europejskiej sceny MMA Ivica Truscek (31-28), który spróbuje wrócić na drogę zwycięstw po fatalnym roku 2016. (4 stoczone walki, wszystkie przegrane).

W wadze koguciej wychowanek Berkutu Shamil Shakhbulatov (6-1) vs Czech Filip Macek (15-11).

Dodatkowo w wadze lekkiej swoją walkę stoczy Rusul Shovhalov, w wadze sredniej Ibrahim Chuzhigaev oraz w wadze polciezkiej Batraz Agaev.


(70.3) Rasul Shovkhalov (Russia) vs TBA
(93.0) Muslim Makhmudov (Russia) vs Malik Merad (France)
(65.8) Abdul-Rakhman Temirov (Russia) vs Valdines Silva (Brazil)
(83.9) Ibragim Chuzhigaev (Russia) vs TBA
(77.1) Erhan Kartal (Austria) vs Ivica Truscek (Croatia)
(61.2) Shamil Shakhbulatov (Russia) vs Filip Macek (Czech Republic)
(93.0) Batraz Agnaev (Russia) vs TBA


(77.1) Patrik Kincl (Czech Republic) vs Arbi Agujev (Austria)
(77.1) Patrik Kincl (Czech Republic) vs Arbi Agujev (Austria)
 
Back
Top