Newsy MMA Userów

To pewnie Shara Magomedov, raczej ktoś z tej dwójki.
Michał napisał że lepiej, wejdź w temat. Stawiam na Park, Gregory Rodriguez i ewentualnie zastępstwo Aliskerow, ale to tak z pamięci bardzo wstępnie, musiałbym ranking tapology przeanalizować od 40 do 8 miejsca mniej wiecej
 
  • Like
Reactions: J.K
Dobra, Michał wchodzi na zastępstwo, co oznacza że rywal będzie konkretny.

Na moje oko to będzie rusek lub Brazylijczyk, na Abusa Magomedova Michał raczej by się nie grzał, to będzie ktoś z okolic 20 miejsca rankingu tapology, pewnie jeszcze w tym tygodniu się dowiemy konkretnie za kogo wskakuje a jak nie to w następnym.
 
kup.jpg
CZEKACIE NA TO DZIEŁO LITERACKIE
 
WYWIAD Z IDOLEM

W sumie to zabawne, mówi "niby takie wielkie, czołowe federacja, a oferują mu mniej niż on wydaje na wahe do fury huehe", a on niby taki wielki wieloletni mistrz, a bierze bakłażanów do rekordu.


Możliwe, że te federacje nie chca inwestować w przygaśniętego mistrza xtb, który chce podpisać na jedną walkę i spierdolic, tak jak Tomek nie chce brać mocnych przeciwników, bo mu się zwyczajnie to też nie kalkuje :⁠-⁠D:⁠-⁠D
 
EWELCIA WYTACZA DZIAŁA
View attachment 98525
Niby w punkt, ale nie do końca. U facetów takie walki się trafiają raz na jakiś czas, a u bab w KSW to 90% tak wygląda.

Nieważne jak mówią. Ważne by mówili. Brakuje więcej takich wejść. DeFriesa mogliby np. wnieść jak Furego na tronie. Pudzian mógłby wjechać traktorem albo jakoś mini koparką na hale. Przy jakieś gali zrobić fightcard, żeby tylko same rockowe piosenki leciały. Zawodnicy przebrali by się jak na wyjście jak na festival rockowy, a w tle grałaby kapela live.
Matka Ruchały śpiewająca na wyjście Mój Świat dla syna. Kiedyś do ringu szli pod rękę z ring girls, więc czemu teraz nie mieliby wychodzić ze swoimi partnerkami?
 
  • Bones
Reactions: J.K
Back
Top