Newsy MMA Userów

Sprawdziłem, Merab ustanowił rekord prób obaleń z pojebaną cyferką 49 i wyprowadził przy okazji 426 uderzeń
1678587921442.png
 
Coś nie widzę newsów o Cipajewie? Czy to ma związek z jego takimi samymi od 2-ch lat poglądami?

Droga Redakcjo czy to dlatego, że zaczął nawoływać do mobilizacji do armii i mordowania Ukrainców i pewnie Polaków jak mówi jego idol Khadyrow. Fajnego ziomka promowaliście kilkoma postami dziennie! On zawsze przecież taki sam! Dziecko na ręce, karabin na ramię i wraz z dzieckiem na ręku na Ukrainę!

Nic tylko jak mówi Cipajew - brać karabin i jebać w polaczków.


1678721497181.png
 
Nie ma związku. Jak coś będzie ciekawego to napiszemy.
No pewnie - trzeba promować typa, który nazywa Bratem (z wielkiej litery) chłopa, który chce atomówkami napierdalać w Polskę i mówi, ze do wakacji będą w Warszawie a Polska to ich następny cel a nasze ulice spłyną krwią. W końcu ma ten debilny uśmieszek i wielu fanów w Polsce.


To fajny temat na news!

1678725806037.png



 
No pewnie - trzeba promować typa, który nazywa Bratem (z wielkiej litery) chłopa, który chce atomówkami napierdalać w Polskę i mówi, ze do wakacji będą w Warszawie a Polska to ich następny cel a nasze ulice spłyną krwią. W końcu ma ten debilny uśmieszek i wielu fanów w Polsce.


To fajny temat na news!

View attachment 59268



To jest miejsce na newsy a nie na takie dyskusje. Ktoś mnie już kiedyś o to pytał, wytłumaczyłem i dla mnie temat zamknięty. Możesz po prostu nie czytać takich newsów, Cipajewowi będzie wtedy na pewno smutno, że ta wielka promocja jego osoby na naszym portalu dociera do mniejszej grupy ludzi! :tiphatb:
 
To jest miejsce na newsy a nie na takie dyskusje. Ktoś mnie już kiedyś o to pytał, wytłumaczyłem i dla mnie temat zamknięty. Możesz po prostu nie czytać takich newsów, Cipajewowi będzie wtedy na pewno smutno, że ta wielka promocja jego osoby na naszym portalu dociera do mniejszej grupy ludzi! :tiphatb:
Nie powinniscie przemilczec niczym polsat? :roberteyeblinking:
 
To jest miejsce na newsy a nie na takie dyskusje. Ktoś mnie już kiedyś o to pytał, wytłumaczyłem i dla mnie temat zamknięty. Możesz po prostu nie czytać takich newsów, Cipajewowi będzie wtedy na pewno smutno, że ta wielka promocja jego osoby na naszym portalu dociera do mniejszej grupy ludzi! :tiphatb:


Nie będę dłużej robił offtopu - mam ostatnie pytanie - Dlaczego nie ma w takim układzie newsów o ACA - sportowych-apolitycznych? Apolityczna organizacja - sportowo top - ci sami mocodawcy co High League, które promujecie. Też nie każdy musi je czytać a tyle lat ACB i ACA promowaliście...

Nawet jak nie walczyli Polacy to było zawsze przynajmniej kilka artykułów o ACA - jakiś skrót, podsumowanie, najlepsze akcje.

1678726548076.png
 
Nie będę dłużej robił offtopu - mam ostatnie pytanie - Dlaczego nie ma w takim układzie newsów o ACA - sportowych-apolitycznych? Apolityczna organizacja - sportowo top - ci sami mocodawcy co High League, które promujecie. Też nie każdy musi je czytać a tyle lat ACB i ACA promowaliście...

Nawet jak nie walczyli Polacy to było zawsze przynajmniej kilka artykułów o ACA - jakiś skrót, podsumowanie, najlepsze akcje.

View attachment 59272

Odkąd sie wycofali z PL straciłem zainteresowanie, ale nawet wtedy ciężko było śledzić ich ruchy, zawodników itd. Teraz jest to cholernie ciężki rynek do ogarniania stad te braki. Nie rozkminialem tego pod względem wojny nawet bo szybciej wszedł brak zainteresowania po prostu. Dużo bardziej mi przeszkadzała mała ilość newsów o japońskiej scenie mma ale na szczęście pojawił się ktoś nowy w redakcji kto lubi jap mma i ogarnia temat. Co do ACA / ACB to historia też nie jest taka oczywista, tam w pewnym momencie było chyba niezbyt przyjazne przejęcie organizacji od prawowitego właściciela.
 
Last edited:
I tak ma być, jedziesz Gamer po pas::snoopd::
Trzeba przyznać, że gość na prawdę ma jaja i ambicje. Dostawać milion złotych rocznie za obicie dwóch gości w KSW to całkiem kusząca propozycja. Z perspektywy czasu wcale bym do Gamera nie miał pretensji jakby został w KSW. Gość by sobie spokojnie trenował w Czerwonym Smoku, miałby więcej czasu dla rodziny itd.
 
Niespełna trzy miesiące przed walką Artur Szpilka ogłosił w mediach społecznościowych ważną decyzję. 33-latek zrezygnował bowiem ze współpracy z trenerem Anzorem Ażyjewem.

- Do walki z Mariuszem Pudzianowskim przygotowywać się będę z Jarosławem Rogalą jako głównym trenerem, Miexon oraz Gerard pomogą mi w przygotowaniach parterowych, a doktor Chycki oraz trener Kostka zadbają o moje przygotowanie wydolnościowe. Chciałem podziękować publicznie Anzorowi za wspólną dotychczasową pracę, jesteśmy po rozmowach i rozchodzimy się w dobrych relacjach - napisał Szpilka na Facebooku.
Dlaczego zdecydował się zrezygnować ze współpracy z Ażyjewem?

- Składowych decyzji jest kilka. Anzor jest świetnym trenerem rozumiejącym zapasy i MMA jak mało kto, ale ja po latach w zawodowym sporcie wiem, że jestem zawodnikiem, który potrzebuje dużej dyscypliny, a my mamy relację koleżeńską i tego mi w naszej współpracy brakowało. Co więcej Mariusz przygotowywać się będzie z Arbim, co również ma wpływ na moją decyzję. Trener Jarosław Rogala został mi polecony przez Marka Piotrowskiego. Sposób pracy trenera, podejście mentalne, dyscyplina i zaangażowanie wpisuje się w to, czego wiem, że jako zawodnik potrzebuję. Dalej pozostaję zawodnikiem WCA Team oraz AZS AWF Warszawa - dodał Szpilka.
 
Back
Top