Newsy MMA Userów

1662648115246.png
 
Artur Sowiński na gali MMA Attack 4 zmierzy się z Piotrem "Bubu" Ćwikiem. Ja nie wiem jak to skomentować inaczej niż tak - to jest dramat kurwa.
Ale cyrk. Płacić kupę kasy Kornikowi by mógł zmierzyć się z inwalidą, który nigdy nie wygrał walki ani w MMA ani na gołe piąchy.

To sa kurwa jaja i rozpierdalanie kasy sponsorów. Dwie czarne bestie za kupę siana a teraz to :D.

1662649139210.png
 
Wkurwiłem się bo jak zawsze konfa spóźnia się o 30 minut ale jak Dana powiedział że były dymy za kulisami to tak jakoś mi przeszło
Czekam na drugą część może coś się odkurwi poza wyzwiskami może jakieś szklaneczki pójdą w ruchu coś kurwa ten #dymyLOVE :irish:
Edit. I chuj po konfie i dymach oby kamera UFC embedded coś uchwyciła Dana oddaj 6zł za monsterka :jimcarrey:
 
Last edited by a moderator:
Artur Sowiński na gali MMA Attack 4 zmierzy się z Piotrem "Bubu" Ćwikiem. Ja nie wiem jak to skomentować inaczej niż tak - to jest dramat kurwa.

Szkoda gadać. Przecież oni się zawiną po tej gali na amen. Nie mają żadnej fanbazy Januszy, a jeśli ktoś ma to pociągnąć finansowo to akurat prawdziwi fani mma, których to zestawienie zwyczajnie obraża. Nie mam zielonego pojęcia jaki jest biznesplan tej reaktywacji? :facepalm:
 
Back
Top