Newsy MMA Userów

red card czytaj temat, było kilka godzin temu już.
Już nic nie ma
Raz na 30x może się zdarzyć nawet najlepszym
NIE KURWA
Po mnie też wrzucaliście te same newsy i było pisane że "jebie mnie to" więc mnie TEŻ TO JEBIE :irish:
Ten Nate mógłby ogarnąć Borzka na 5 rund
Ale po ty wojnach i pieniądzach jakie dostał to małe szansę są:jon:
:pudziaonicbyniedao:
 
2022-08-26 (2).png
nie jest taki news typowy
Ale co on do kurwy ma z tymi nogami, co on mięśnie wszystkie tam zerwał czy o chuj chodzi, on obwód nadgarstka ma większy niż łydkę
 
View attachment 44120 nie jest taki news typowy
Ale co on do kurwy ma z tymi nogami, co on mięśnie wszystkie tam zerwał czy o chuj chodzi, on obwód nadgarstka ma większy niż łydkę
Dlatego ja nie widzę Bonesa w ciężkiej - już Stipe jak go kopnie to go połamie. Jones coś z genetyką ma chyba w tym bo nie umie zbudować mięśni nóg przez co można je określić mianem pięty achillesowej, bo wystarczy dobrze kopiący ciężki i może skończyć dość mocnym złamaniem.
 
Dlatego ja nie widzę Bonesa w ciężkiej - już Stipe jak go kopnie to go połamie. Jones coś z genetyką ma chyba w tym bo nie umie zbudować mięśni nóg przez co można je określić mianem pięty achillesowej, bo wystarczy dobrze kopiący ciężki i może skończyć dość mocnym złamaniem.
no niby tak
Ale kto w ciężkiej słyszał o lołkingach
Jak on pobije Stipe'a to wtedy przyznam że on w laboratorium był robiony cos jak Homelander(może dlatego obaj to psychopaci :mamed: )
Ale też nie widze, ja na jego miejscu bym wziął kogoś na rozeznanie sie, ale że on ma ego wyjebane wyżej niż gagari to wziął Strażaka
 
Szczury dagestańskie planują coś zrobić by utrudnić Charlesowi walkę w Abu Dhabi
Najlepsze jest to że ten frajer Islam skopiował tekst Conora i opowiadał że może wjechać tam na koniu Khabib też mówił że mogą bić się w Rio bez problemu tfu jebać tych frajerów gardzę nimi w chuj i pluję na ich rekordy tfu
 
Szczury dagestańskie planują coś zrobić by utrudnić Charlesowi walkę w Abu Dhabi
Najlepsze jest to że ten frajer Islam skopiował tekst Conora i opowiadał że może wjechać tam na koniu Khabib też mówił że mogą bić się w Rio bez problemu tfu jebać tych frajerów gardzę nimi w chuj i pluję na ich rekordy tfu

Chyba nigdy nikomu tak nie kibicowałem jak Charliemu w tej walce :bleed:
 
dzisiejsze gale one na fight klubie


od 20:30 na sovieckim ren.tv rcc 12 shemlenko-ilic(chyba tylko 3 ostatnie walki), potrzebny vpn na sovietovo

plus jutro od 20:30 na match tv karta glowna aca 143, potrzebny vpn na sovietovo
 
Back
Top