Newsy MMA Userów

Mój człowieku Ty! Ja myślałem, że sam jeden tu będę :beczka: chociaż Arman też do bystrych nie należy, ale jest zdecydowanie bardziej lubialny ;)
Ja od samego początku jak ogłosili te zestawienie ciągle War Arman :beer:

Brawo Gamer że wyszedł z kurwidołka i walczy z elitą ale jak sobie ten głupi ryj rozpierdoli to też się ucieszę
 
Ja chciałbym żeby Gamer wygrał bo POLSKA GUROM!!!
Ale on takie brednie opowiada jakbym słuchał janisza czy kostyry na majku kiedy Mayweather walczy albo ostatnio Durniata
A Arman go rozbije patrząc na formę borysa
I jestem ciekaw jaką brednie wysnuję :beczka:
Przez te brednie ciężko kibicować w jakkolwiek sytuacji, nawet jeśli polak rodak bystrzak bydlak

I się zgodzę, jeśli forma borysa pokazuje poziom przygotowań to Arman go zabije
 
1655669222284.png
 
No fakt z rozpędu pomyślałem o walce 3 zł, ale schemat może być podobny, bo z Rajewskimi jest blisko. To nie pierwszy raz, gdy zawodnicy nie są zbyt obiektywni, jak walczą ich "ziomki".
To lepszy fikołek zrobiła córka Pawła Jóźwiaka - wczoraj walczyła na AFN semi-pro, przegrała... i dziś opowiadała, że ją oszukano bo ona wie, że była lepsza i sędziowie ją wykiwali i mogła by wnieść protest, ale AFN chce za to 1000 euro, a ona tyle nie ma i musiałby jej ktoś w tym pomóc.
 
To lepszy fikołek zrobiła córka Pawła Jóźwiaka - wczoraj walczyła na AFN semi-pro, przegrała... i dziś opowiadała, że ją oszukano bo ona wie, że była lepsza i sędziowie ją wykiwali i mogła by wnieść protest, ale AFN chce za to 1000 euro, a ona tyle nie ma i musiałby jej ktoś w tym pomóc.
Stary ale to nie jest córka prezesa FEN Pawła Józwiaka tylko innego jak coś więc w sumie nie wiem co w tym śmiesznego, ze nie ma 1000euro :D jestem przekonany, że pare osób połączyło fakty i pomysłało sobie, że Józwiak z FENU nie ma 1000euro dla własnej córki.
 
Stary ale to nie jest córka prezesa FEN Pawła Józwiaka tylko innego jak coś więc w sumie nie wiem co w tym śmiesznego, ze nie ma 1000euro :D jestem przekonany, że pare osób połączyło fakty i pomysłało sobie, że Józwiak z FENU nie ma 1000euro dla własnej córki.
A czy ja napisałem, że chodzi o Jóźwiaka z FEN? W domyśle szło mi o Pawła Jóźwiaka byłego zawodnika KSW... a o te 1000 euro to chodzi o to, że typiara przejebała walkę w głupim stylu po czym powiedziała, że została oszukana bo ona częściej sprowadzała, a przeciwniczka ją tylko w stójce punktowała, a to jest MMA nie K1 (szczegół, że w parterze bierność i zero akcji tylko same sprowadzenia) i nie stać jej na protest dając w domyśle żeby ludzie jej zapłacili... Zresztą znajomy ją kiedyś wyhaczył na Tinderze i jej opis pokazał sposób myślenia bo "szukała kogoś z niemałym portfelem"
 
A czy ja napisałem, że chodzi o Jóźwiaka z FEN? W domyśle szło mi o Pawła Jóźwiaka byłego zawodnika KSW... a o te 1000 euro to chodzi o to, że typiara przejebała walkę w głupim stylu po czym powiedziała, że została oszukana bo ona częściej sprowadzała, a przeciwniczka ją tylko w stójce punktowała, a to jest MMA nie K1 (szczegół, że w parterze bierność i zero akcji tylko same sprowadzenia) i nie stać jej na protest dając w domyśle żeby ludzie jej zapłacili... Zresztą znajomy ją kiedyś wyhaczył na Tinderze i jej opis pokazał sposób myślenia bo "szukała kogoś z niemałym portfelem"
Nie napisałeś ale raczej mało osób śledzi takie informacje a głównym gościem kojarzącym się o imieniu i nazwisku Paweł Józwiak to ten z FEN. Walka w ogóle była do obejrzenia ? Bo chyba w transmisji ją pominęli? Poza tym na semi-pro to szkoda płacić jakieś 1000 euro więc młoda pewnie zapomni i dalej będzie walczyć. Nie oceniam jej sposobu myślenia ale po twoim wpisie zobaczyłem jej IQ no i świeci tam dupą :D
 
Stary ale to nie jest córka prezesa FEN Pawła Józwiaka tylko innego jak coś więc w sumie nie wiem co w tym śmiesznego, ze nie ma 1000euro :D jestem przekonany, że pare osób połączyło fakty i pomysłało sobie, że Józwiak z FENU nie ma 1000euro dla własnej córki.
Widziałeś jakiego Paweł ma glonojadka? Chłopie, tam cała kasa idzie jak w studnię bez dna :beczka:
 
Stary ale to nie jest córka prezesa FEN Pawła Józwiaka tylko innego jak coś więc w sumie nie wiem co w tym śmiesznego, ze nie ma 1000euro :D jestem przekonany, że pare osób połączyło fakty i pomysłało sobie, że Józwiak z FENU nie ma 1000euro dla własnej córki.
@PaulPRG to lekkomyślny chłopak, nie miej mu za złe.
 
Back
Top