Newsy MMA Userów



Ostatnio coś mówił, że planuje zostać w HW i ma rachunki do wyrównania z Arlovskim, nie wiem ocb

Dzięki za odpowiedź , Almeida byk ale na HW ? Ma świetne skille parterowe na LHW , której HW mogą być zniwelowane przez siłę ciężkich , nie wyobrażam sobie go w zwarciu np. z Romanovem czy Curtisem , w LHW moglby bardzo szybko dojść do TOPU
 
Dzięki za odpowiedź , Almeida byk ale na HW ? Ma świetne skille parterowe na LHW , której HW mogą być zniwelowane przez siłę ciężkich , nie wyobrażam sobie go w zwarciu np. z Romanovem czy Curtisem , w LHW moglby bardzo szybko dojść do TOPU
Też myślę, że LHW jest perfekcyjna dla niego i relatywnie szybko mógłby dojść do czołówki. Z drugiej strony w ciężkiej taka bieda, że na dobrą sprawę mógłby jakiś szum też zrobić. Wydaje mi się, że wróci do LHW tak czy owak.
 
Rozwaliło mnie to nagranie

Martin Lewandowski: MARIUSZ PUDZIANOWSKI Z REKORDOWĄ OGLĄDALNOŚCIĄ POD WYWIADEM. Przyjaciel kelnera, REKORDOWY reżyser, wieszcz narodów galaktycznych, filantrop, mistrz sztuki walki KA ES WU Maciej Kawulski dodaje: HA I CO??? ZAWSZE MÓWIŁEM ŻE
 
Back
Top