Newsy MMA Userów


ja jebe, na początku jak zobaczyłem to myślałem że cycek mierzy się z kevinem lee :beczka:
Jakby Ciapajew vs Diaz na 5 rund, to Nate mógłby poddać jakoś ciapjewa zmęczonego, ale jak na trzy to chuj.
Ale jakby Diaz wygrał i by odszedł to Dejna by wybuchnął z wkurwiania się na Nejta, który by mu ujebał kolejną gwiazdę
 
ja jebe, na początku jak zobaczyłem to myślałem że cycek mierzy się z kevinem lee :beczka:
Jakby Ciapajew vs Diaz na 5 rund, to Nate mógłby poddać jakoś ciapjewa zmęczonego, ale jak na trzy to chuj.
Ale jakby Diaz wygrał i by odszedł to Dejna by wybuchnął z wkurwiania się na Nejta, który by mu ujebał kolejną gwiazdę
Nie nakręcaj się mistrzu, Nate nie wyjdzie do Kamasza.
 


1651779478569.png


Oliveira spory się zrobił
 
Last edited:
Ale to nie on go prowadzi prawda? Zajebali mu konto nie? Kurwa przecież go nie stać na taki mistrzowski poziom trollingu, jeszcze 2-3 dni i zakładam dla niego Twittera :juanlaugh:

@PaulPGR nie ma opcji że on sam to prowadzi, czasem za grubo leci, łysy by to ukrócił przy dupie.
Chuj wie, pełno fotomontaży wrzuca ze swoim ryjem to pewnie nie on, ale bawi i tak wszystko co tam ostatnio się pojawia. Jednak jeśli to on za tym stoi to no kurwa :waldeklaugh:
 
Serigne Ousmane Dia
Adrian Dudek
Francesco Moricca
Christian Eckerlin
Jose Marcos
Piotr Kacprzak

Oficjalnie wyjebani z ksw
 
Back
Top