Nazwa dla esklepu

DamianoSiemano

Maximum FC
Middleweight
Siema,



szukam chwytliwej nazwy dla esklepu z akcesoriami do sportów walki (nie tylko mma, bjj), ciuchami do treningów i ogólnie lifestyle dla osób związanych/zajaranych sportami walki,



macie jakieś ciekawe pomysły? najlepiej żeby nazwa pasowała do domeny .pl



Z góry dzięki!
 
e-materialarts.com



Jak chcesz robić sklep to rób na domenie .com ludzie zagranicy też będą zamawiać ;d
 
Po raz pierwszy zgodze się z chamillitary.. sklepów jest od zajebania przykładem jest sklep Błachowicza... wątpie, żeby miał z tego duży profit bo strasznie mały rzeczy sprzedaje....
 
Zapomniałem,że Janek ma taki sklep.



A co do sensu tworzenia tego sklepu, to serio jest znikomy, bo jak widać słabo schodzą te towary dla np. Janka, chyba,ze chcesz zrobić coś z większą petardą.
 
Wydaje mi się, że kolega pytał o nazwę, a nie poradę czy zaczynać taki biznes czy nie :)
 
No wlasnie nie zastanawiajmy sie czy.jedt sens tworzenia esklepu. Tylko prosze o chwytliwa nazwe ;-) jak wykorzystam ktorys z pomyslow autor ma u mnie zakupy w cenie hurtowej do konca zycia :-)
 
combathouse.pl



fighthouse.pl



warhouse.pl



batllehouse.pl



actionwear.pl



actionclothes.pl



bardzodobrestrojedosportowwalki.pl :D
 
www.fighterwear.pl - aż nie mogę uwierzyć, że jest dostępna :-)

1on1shop.pl
www.1round.pl - FIRST ROUND
www.all-round.pl ALL ROUND COMBATSHOP
www.combatshop.net - albo poprostu COMBATSHOP
 
Ciekawe czy jakaś łajza znowu podpierdoli te wszystkie domeny, tak jak to było z blogiem D&G.
 
Gruba akcja. Już myslałem, żeby rozpętac małe CSI i dojść tego, jaki ten ktoś ma nick na cohones :D.
 
sprawdzajcie przed podaniem swojej propozycji czy domena nie jest zajęta bo chyba autor nie chce wydawać pieniędzy extra na wykupienie od innego właściciela np mmaworld.com :D zaraz ktoś wyskoczy z ufc.com
 
Back
Top