Naważniejsza polska walka w UFC?

Najważniejsza polska walka w UFC?

  • Tomasz Drwal vs Thiago Silva

    Votes: 1 0.7%
  • Tomasz Drwal vs Ivan Serati

    Votes: 0 0.0%
  • Piotr Hallmann vs Francisco Trinaldo

    Votes: 6 4.0%
  • Joanna Jędrzejczyk vs Carla Esparza

    Votes: 80 53.0%
  • Joanna Jędrzejczyk vs Claudia Gadelha II

    Votes: 3 2.0%
  • Joanna Jędrzejczyk vs Karolina Kowalkiewicz

    Votes: 18 11.9%
  • Krzysztof Jotko vs Thales Leites

    Votes: 0 0.0%
  • Marcin Tybura vs Andrei Arlovski

    Votes: 2 1.3%
  • Joanna Jędrzejczyk vs Rose Namajunas

    Votes: 5 3.3%
  • Marcin Tybura vs Fabricio Werdum

    Votes: 16 10.6%
  • Jan Błachowicz vs Jimi Manuwa II

    Votes: 20 13.2%

  • Total voters
    151
U mnie zdecydowanie Hallmann vs Trinaldo. O ile nic nie popierdoliłem, to ogłoszono najpierw debiut Daniela Omielańczuka, co było wielkim wydarzeniem jak na tamten czas i brak Polaków w UFC. Orange sport kręciło cały materiał o Danielu, Sawicki zrobił konferencję prasową tylko po to żeby ogłosić podpisanie kontraktu z UFC.
Wrzawa jeszcze nie opadła, i pojawił się news że Płetwa również dostał angaż i zawalczy wcześniej niż Daniel ( http://www.mmarocks.pl/ufc/piotr-hallman-na-wrzesniowym-ufc-w-brazylii-rywalem-trinaldo ).

Sama walka kosmos. Po pierwszej rundzie chyba mało kto wierzył w to że Piotrek jeszcze będzie w stanie wygrać po tych kopach na schaby od Trinaldo, pamiętam że jak Piotrek wyciągnął te Kimure to darłem się jak pojebion i pobudziłem wszystkich w domu. :D
Do tego ten spontaniczny buziak od Płetwy który nieco zdezorientował komentatorów. :D
 
U mnie zdecydowanie Hallmann vs Trinaldo. O ile nic nie popierdoliłem, to ogłoszono najpierw debiut Daniela Omielańczuka, co było wielkim wydarzeniem jak na tamten czas i brak Polaków w UFC. Orange sport kręciło cały materiał o Danielu, Sawicki zrobił konferencję prasową tylko po to żeby ogłosić podpisanie kontraktu z UFC.
Wrzawa jeszcze nie opadła, i pojawił się news że Płetwa również dostał angaż i zawalczy wcześniej niż Daniel ( http://www.mmarocks.pl/ufc/piotr-hallman-na-wrzesniowym-ufc-w-brazylii-rywalem-trinaldo ).

Sama walka kosmos. Po pierwszej rundzie chyba mało kto wierzył w to że Piotrek jeszcze będzie w stanie wygrać po tych kopach na schaby od Trinaldo, pamiętam że jak Piotrek wyciągnął te Kimure to darłem się jak pojebion i pobudziłem wszystkich w domu. :D
Do tego ten spontaniczny buziak od Płetwy który nieco zdezorientował komentatorów. :D

Jestem podobnego zdania, Aśka vs Esparza to był kosmos, ale pamiętam jak oglądałem debiut Hallmanna w UFC i mało nie rozjebałem klawiatury po tej kimurze.
 
Na jak ciężko przebić? Walka w kobiecej dywizji ( czyli nic wielkiego) która mogłaby się odbyć równie dobrze w KSW i niewiele brakowało bo jakby Aśka nie wierzyła w siebie to tam by sie znalazła. . Wyobraź sobie że jakaś polska organizacja sprowadza Fabrycego- szok!!!! albo Arlowskiego - sukces!!
 
Oczywiście JJ-Esparza. Ale jak już robimy ale, to debiut Drwala w UFC to był strzał. I zresztą każda dalsza walka. Wtedy już samo dostanie się do UFC to był kosmos, nie to co dziś.
 
Na jak ciężko przebić? Walka w kobiecej dywizji ( czyli nic wielkiego) która mogłaby się odbyć równie dobrze w KSW i niewiele brakowało bo jakby Aśka nie wierzyła w siebie to tam by sie znalazła. . Wyobraź sobie że jakaś polska organizacja sprowadza Fabrycego- szok!!!! albo Arlowskiego - sukces!!

A jak za 10 lat legia bedzie grac z Wisłą w finale LE . To uznamy ze to chuj nie osiagniecie? Bo to tylko LE (damski pas) zamiast LM( męski pas)

Moim zdaniem nic nie przebija tego że dwie jednostki, z calego świata , jednej narodowości spotkaly sie w klatce najlepszej organizacji na swiecie walcząc o jej pas.
Pytanie bylo najważniejsza Polska ( czyli dla nas) walka I jesli dla kogoś wpierdol od Gusa czy Werduma jest ważniejszy niz Pas Ufc . Bo to Werdum, bo to Alex... To nie filozofujac za bardzo podam przykład ze to tak jakby mieć dylemat, jaką rase psa wybrać żeby ci nasrał na klate ziom, gowno to gowno, wpierdol to wpierdol . Wiec jak przegrana walka może byc tą najważniejszą?

Btw Daniel Omielanczuk przecież z Blaydesem przegrał tylko jednoglosną decyzją, z Curtisem którego pokonal tylko ostatni pretendent do pasa w postaci Niganu, ktory jest 4 w oficjalnym rankingu, jest mlody . Nie rozpada sie jak Arlovski tylko się rozwija .

Więc ja sie grzecznie kurwa pytam. Gdzie walka Omielanczuk vs Blaydes ?
 
Na piłce to sie nie znam. Na MMA też ale patrzę przez pryzmat tego, że pomijając Drwala w UFC to jeszcze całkiem niedawno w "nowożytnej" historii naszego MMA wszyscy się Jaralismy tym, że WOGÓLE Daniel poszedł do UFC i że wreszcie mamy tam Polaka nie licząc jakiejś tam porażki kupionego z dobrem inwentarza Irokeza z dupy. Jakby wtedy ktoś nam powiedział że Polak będzie się bił z Werdumem to byśmy sie posrali i uwierzyli w to tak jak w 6 gal w roku na KSW. A jakby namktoś powiedział, że Polka zawalczy z Esparzą albo ktokolwiek z jakimś Trinaldo to byśmy sprawdzali co to za ogóry. Ale zgadzam się że Daniel vs Blaydes to już coś no i że ta lista w temacie to jakaś dziwna jest. A jeśli przegrana walka nie może być najważniejsza to walka Aski z Karoliną tez nie może bo Karolina przegrała. Za to z Esparzą czy Klaudiuszem mamy wygrane i to kurde były faktycznie nerwy i jaranko.
 
Aski z Karoliną tez nie może bo Karolina przegrała.

W tym sporcie wygrywaja jednostki. Aśka wygrala :D. Mniej wiecej kumam, ta ankieta powinna być rozbita na 4-5 z precyzyjnymi pytaniami w tym konkretnym temacie .
Odbije jeszcze . Czy kiedykolwiek myslales ze Pudzian będzie walczył z Sylvią, albo jeszcze lepiej . Będzie bił Sapp'a który byl i jest równie mocno, jak nie bardziej znany od Werduma? ;) a szczerze mówiąc bardziej bym wtedy w tego werduma uwierzył niz kogoś z naszych do 84 walczącego z kims z topu :D

Co do Asia Klaudia . Na moje ta walka to była po prostu obrona pasa kolorowana rewanzem . Więc tylko Asia vs Esparza albo Asia Vs Karolina . Ważniejszej walki nie było
 
Aśka-Esparza i długo długo nic. Dlatego, że : pierwsza walka Polaka w UFC o pas, pierwszy polski mistrz w UFC, ale też sam przebieg tej walki i totalna dominacja Asi, która weszła w mistrzynie jak w masło. Pamiętam cały fight week jak Aśka tłamsiła psychicznie biedną Esparzę. Ważenie też było świetne. Imho dopiero jakby Janek zawalczył o pas z Cormierem i wgrał po jakiejś wojnie, to mogłoby być znacznie ważniejsze historycznie dla polskiego MMA.
 
Aśka-Esparza i długo długo nic. Dlatego, że : pierwsza walka Polaka w UFC o pas, pierwszy polski mistrz w UFC, ale też sam przebieg tej walki i totalna dominacja Asi, która weszła w mistrzynie jak w masło. Pamiętam cały fight week jak Aśka tłamsiła psychicznie biedną Esparzę. Ważenie też było świetne. Imho dopiero jakby Janek zawalczył o pas z Cormierem i wgrał po jakiejś wojnie, to mogłoby być znacznie ważniejsze historycznie dla polskiego MMA.
Myślę, że dla wielu sama walka Janka o pas wygrana czy też nie, byłaby znacznie większym wydarzeniem niż tamta walka
 
W tym sporcie wygrywaja jednostki. Aśka wygrala :D. Mniej wiecej kumam, ta ankieta powinna być rozbita na 4-5 z precyzyjnymi pytaniami w tym konkretnym temacie .
Odbije jeszcze . Czy kiedykolwiek myslales ze Pudzian będzie walczył z Sylvią, albo jeszcze lepiej . Będzie bił Sapp'a który byl i jest równie mocno, jak nie bardziej znany od Werduma? ;) a szczerze mówiąc bardziej bym wtedy w tego werduma uwierzył niz kogoś z naszych do 84 walczącego z kims z topu :D

Co do Asia Klaudia . Na moje ta walka to była po prostu obrona pasa kolorowana rewanzem . Więc tylko Asia vs Esparza albo Asia Vs Karolina . Ważniejszej walki nie było
nie no tutaj troche przesadziles z sappem, sam tweeter sapp ok 6 000 obserwujacych, werdum ok 350 000 obserwujacych.
 
nie no tutaj troche przesadziles z sappem, sam tweeter sapp ok 6 000 obserwujacych, werdum ok 350 000 obserwujacych.

Nie mam tweetera :D nie chodziło mi o obserwujących . Kurde, Bob Sapp jest moim zdaniem ( nie no, jest i tyle ) bardziej znany na kuli ziemskiej niż "jakis tam " Werdum "kto?" no Werdum "a kto to jest.?" . Sapp jest aktorem, grał choćby u boku Adama Sandlera czy Roba Shneidera .. To ze nie ma obserwujacych, nie znaczy że ludzie na swiecie nie wiedza kim jest ten śmieszny wielki murzyn ;)

Z resztą kurwa, stary, to nie casting do ksw . Popularności osoby nie mierzy sie za pomocą jakiegoś smiesznego konta na portalu spolecznosciowym :D gdyby CR7 skasowal social media, to powiedziałbys że dupa koseckiego jest bardziej znana niż Ronaldo bo mam więcej obserwujacych? :wink:
 
Last edited:
Nie mam tweetera :D nie chodziło mi o obserwujących . Kurde, Bob Sapp jest moim zdaniem ( nie no, jest i tyle ) bardziej znany na kuli ziemskiej niż "jakis tam " Werdum "kto?" no Werdum "a kto to jest.?" . Sapp jest aktorem, grał choćby u boku Adama Sandlera czy Roba Shneidera .. To ze nie ma obserwujacych, nie znaczy że ludzie na swiecie nie wiedza kim jest ten śmieszny wielki murzyn ;)

Z resztą kurwa, stary, to nie casting do ksw . Popularności osoby nie mierzy sie za pomocą jakiegoś smiesznego konta na portalu spolecznosciowym :D gdyby CR7 skasowal social media, to powiedziałbys że dupa koseckiego jest bardziej znana niż Ronaldo bo mam więcej obserwujacych? :wink:
niestety takie czasy, popularnosc i wartosc marketingowa mierzy sie poprzez lajki, suby, obswerwujace cie osoby, a sapp z tego wynika, ze nie jest znany. Poza tym z tym "gral" u boku sandlera to troche przesadzasz, epizodem ciezko nazwac, ze gral z sandlerem, a w tym filmie wystapili goldberg z wwe czy terry crews, takze nie robmy na sile z niego gwiazdy.
 
niestety takie czasy, popularnosc i wartosc marketingowa mierzy sie poprzez lajki, suby, obswerwujace cie osoby, a sapp z tego wynika, ze nie jest znany. Poza tym z tym "gral" u boku sandlera to troche przesadzasz, epizodem ciezko nazwac, ze gral z sandlerem, a w tym filmie wystapili goldberg z wwe czy terry crews, takze nie robmy na sile z niego gwiazdy.

Ja nie robię z niego gwiazdy, wiem że miał role Chyba nawet 3planową . Jednak tak wyrazistą że nie sposób go tam nie zauwazyc :D. Taka glupota, ilu ludzi widziało jak go Pudzian bił, kilka milionów, do tego prawie całą Japonia go zna, ludzie co się nie interesują mma. To wystarczy żeby popularnoscia przebić Werduma, a co do tt, zauwazylem że jest kilka kont co sie podaję za niego . Olał sprawę, nie rozbudowal go kiedys tak jak powinien , bo nie musiał . Gdy jego 5 minut minęło to już bylo za pozno, i dlatego ma tylko tylu obserwujących, nie ma co dyskutowac, ja odbije Twoje słowa, Ty moje i tak w kółko :D
 
Odbije jeszcze . Czy kiedykolwiek myslales ze Pudzian będzie walczył z Sylvią, albo jeszcze lepiej . Będzie bił Sapp'a który byl i jest równie mocno, jak nie bardziej znany od Werduma? ;) a szczerze mówiąc bardziej bym wtedy w tego werduma uwierzył niz kogoś z naszych do 84 walczącego z kims z topu :D
Odnośnie Pudziana to ja widziałem news, że Frank Mir niedawno wspominał, że chciałby z nim walczyć to było dla mnie takie wow
 
Back
Top