Natsu rywalką Lexy w walce wieczoru High League. Poznaliśmy datę i miejsce gali, bilety w sprzedaży

Dajcie Panowie spokój. Ile tych newsów z High League było? Kilka? Ile codziennie jest o tematyce UFC. Nasza konkurencja nas dosłownie miażdży w ilości pudelkowego contentu. Przysięgam, wystarczy sprawdzić. Świat się zmienia, musicie nam wybaczyć tego typu materiał raz na jakiś czas. Myślę, że to mała cena za to wszystko co przez ponad 10 lat dla Was robimy :)

Te dziewczyny wydawały mi się poniekąd słynne (główne z jakichś tam wałków, że jedna była na kamerkach, a druga reklamowała pończochy z AliExpress), więc umieściliśmy wpis. Jeśli mimo wszystko dostajemy wyzwiska to jednak ograniczymy i tak minimalną ilość tego bardziej rozrywkowego contentu. A dla maruderów polecam z całego serca wybrać się na Facebooka naszej bezpośredniej konkurencji :) Możecie się srogo zdziwić.
@Cloud podrzuć tą reklamę pończochów. Dzięki temu będę wiedział która to która:-)

A tak na poważnie, to wydaję mi się, że jeszcze przed nami dalaszy rozkwit patomma i patostrimerów. Takie czasy, czy to się nam podoba, czy nie.
 
@Cloud podrzuć tą reklamę pończochów. Dzięki temu będę wiedział która to która:-)

A tak na poważnie, to wydaję mi się, że jeszcze przed nami dalaszy rozkwit patomma i patostrimerów. Takie czasy, czy to się nam podoba, czy nie.

 
  • Like
Reactions: jut
Dajcie Panowie spokój. Ile tych newsów z High League było? Kilka? Ile codziennie jest o tematyce UFC. Nasza konkurencja nas dosłownie miażdży w ilości pudelkowego contentu. Przysięgam, wystarczy sprawdzić. Świat się zmienia, musicie nam wybaczyć tego typu materiał raz na jakiś czas. Myślę, że to mała cena za to wszystko co przez ponad 10 lat dla Was robimy :)

Te dziewczyny wydawały mi się poniekąd słynne, więc umieściliśmy wpis. Jeśli mimo wszystko dostajemy wyzwiska to jednak ograniczymy i tak minimalną ilość tego bardziej rozrywkowego contentu. A dla maruderów polecam z całego serca wybrać się na Facebooka naszej bezpośredniej konkurencji :) Możecie się srogo zdziwić.
Śledzisz te gówniary na tiktoku? Żona wie?
:beczka:
 
Kiedyś to było forum o mma
Mmarocks idzie z duchem czasu, gdyby rockowi mnie posłuchali w 2018 to by dalej byli nr 1 z wyswietleniami.

Tu macie skrina mojego postu
9E4E9437-D18A-42C5-BC87-67885F437AEA.jpeg
 
Last edited:
I jak zwykle freaki nikogo nie obchodzą a już 40 postów wbite w tym wątku :korwinlaugh:
No dokładnie xD nie pasuje to niech komentują ze chisora odszedł od haye.
W chuj interesujące patrząc na to ze gość już nawet nie jest topem.
 
dla mnie to jest kompletnie niewyjaśnione zjawisko że oni wszyscy się pchają do mma, robią hajsy na jutubach czy innych tik tokach i jeszcze pchają się żeby w morde dostać
bo to jest dla nich promocja swojej persony i przelozy sie to na liczbe followersow, lajkow i innych bzdetow
 
80 procent userow mmarocks kupuje PPV na freak galę :goldi:
Sczerze to tutaj nie ma żadnej motywacji do obejrzenia gali. Cizie w me,jakiś lalus z tiktoka jedynie może ten Cygan coś odwali rzuci gruzem w przeciwnika czy coś.
 
Sczerze to tutaj nie ma żadnej motywacji do obejrzenia gali. Cizie w me,jakiś lalus z tiktoka jedynie może ten Cygan coś odwali rzuci gruzem w przeciwnika czy coś.


Tak szczerze to do odsłonięcia jeszcze jest jakieś 70 procent gali XD

Ogłoszonych jest tylko 6 osób.
 
Tak szczerze to do odsłonięcia jeszcze jest jakieś 70 procent gali XD

Ogłoszonych jest tylko 6 osób.
Jasne,ale to wydaje się zmierzać w stronę tych typowych influencerow. Bo te niektóre patusy typu ferrari to przynajmniej próbują się pozabijac. A tu raczej fajerwerków nie uświadczymy tylko ludzi na poziomie takiego dubiela np.
 
Freak jakieś śmieszne jeszcze ok, ale jeszcze freak cukinie w walce wieczoru

To już nawet Prezes Jóźwiak czy Kelnerzy w swoim cyrku mają więcej godności od tego Ciapatego pozera ze swoimi małpami.
 
Jasne,ale to wydaje się zmierzać w stronę tych typowych influencerow. Bo te niektóre patusy typu ferrari to przynajmniej próbują się pozabijac. A tu raczej fajerwerków nie uświadczymy tylko ludzi na poziomie takiego dubiela np.


Na gali jest raper Josef Bratan taki Ala sebix , raczej nie dostanie żelka z YT.
 
Kto mądry kupuje PPV w dobie darmowych streamów w wysokiej jakości które są do znalezienia w 2 minuty, tylko skończeni idioci :juanlaugh:
Ja wykupuje ppv bo:
1. Nie trzeba zamykać wyskakujących okienek.
2. Nie wspominając ze czasami wyjebie transmisje i trzeba odświeżać
3. Kumple do mnie zawsze przychodzą wiec musi być dobra jakość transmisji
4.bezstresowe ogladanie
5. Jak powstaje jakaś nowa organizacja to miło mi ze mogę ich wesprzeć wykupując ppv( pod koniec lipca elite fighters yeeeeah)

Nie jest to dla mnie problem przelać pare dyszek.
Ppv nie wynosi 250zl (jak w stanach)
tylko 20-40zl
 
Ja wykupuje ppv bo:
1. Nie trzeba zamykać wyskakujących okienek.
2. Nie wspominając ze czasami wyjebie transmisje i trzeba odświeżać
3. Kumple do mnie zawsze przychodzą wiec musi być dobra jakość transmisji
4.bezstresowe ogladanie
5. Jak powstaje jakaś nowa organizacja to miło mi ze mogę ich wesprzeć wykupując ppv( pod koniec lipca elite fighters yeeeeah)

Nie jest to dla mnie problem przelać pare dyszek.
Ppv nie wynosi 250zl (jak w stanach)
tylko 20-40zl
Właśnie dlatego jesteś tylko smykiem :rutekajak:

1. Żaden problem, 3 kliknięcia i po temacie.
2. Odświeżenie to kwestia 3 sekund.
3. Streamy śmigają w bardzo dobrej jakości.
4. A co, jak oglądasz na nielegalnym streamie to gryziesz pazury że ci FBI na chatę wpadnie? xDD
(Poza tym pełno było sytuacji że ludzie po wykupieniu ppv mieli problemy z transmisją więc ppv nie gwarantuje ci bezstresowości)
5. Wspiera to się osoby potrzebujące a nie milionerów.

Pieniądze które lecą na ppv lepiej przeznaczyć chociażby na pomoc jakiemuś choremu dziecku.
Wspieranie gal takich jak fame, elite czy inne ścierwo to czysty idiotyzm bo założyciele tych organizacji mają w brud siana a dzięki naiwniaczkom będą mieli go jeszcze więcej xD
Jeśli chodzi o wykupywanie ppv do gówno gal to nie chodzi o pieniądze a raczej o zasadę.
 
Back
Top