Natsu rywalką Lexy w walce wieczoru High League. Poznaliśmy datę i miejsce gali, bilety w sprzedaży

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
LexyNatsuHIGH.jpg


Informacja prasowa:

Pierwsza gala High League odbędzie się 28 sierpnia w hali Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu. Takiego show jeszcze nie było!

W walce wieczoru wydarzenia Malika Montany zmierzą się debiutujące w MMA polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0).

Nowe gwiazdy High League znane są przede wszystkim z projektów family-friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje głównych kreatorek współczesnej rzeczywistości internetowej. Wystąpiły w projekcie "Team X", a filmy z ich udziałem biły rekordy popularności. Dało im to wielką sławę i ogromne zasięgi w mediach społecznościowych. Teraz czas na kolejne wyzwanie - panie muszą dać z siebie wszystko w oktagonie!

W karcie pojedynków pierwszej gali High League znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze i gwiazdy znane z sieci i telewizji. Większość z nich czekać będzie największe wyzwanie w życiu. Podczas wydarzenia wystąpią Aniela "Lil Masti" Bogusz, Josef Bratan czy Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki. Karta walk ogłaszana jest stopniowo w mediach społecznościowych organizacji.

Po projekcie można spodziewać się niespodzianek i innowacyjnych rozwiązań. Za ligą gwiazd stoi słynny Malik Montana, a dzięki wyrazistości i oryginalności lidera Get Money Live Life można być pewnym ogromnego zamieszania w polskiej scenie freak-fightów. "Lexy" czy "Natsu" - to tylko jedno z wielu pytań, na które odpowiedź poznamy w High League!

High League to nie tylko walki z udziałem gwiazd, ale przede wszystkim wielkie show. O atmosferę zadba charyzmatyczny Arkadiusz "Pan" Pawłowski. Podczas imprezy będzie się działo też na scenie, gdzie zaprezentują się między innymi reprezentanci GM2L.

Podczas show nie może zabraknąć kibiców - bilety już w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. 28 sierpnia, Ergo Arena - wchodzimy na #newlevel!

 
dla mnie to jest kompletnie niewyjaśnione zjawisko że oni wszyscy się pchają do mma, robią hajsy na jutubach czy innych tik tokach i jeszcze pchają się żeby w morde dostać
 
Jeżeli na konferencji nie będzie dymów to ppv nie wykupie.
Już Gane, Whittaker i Stypenboy serwują dość stypy za darmo w mma wiec za dodatkowa nie mam zamiaru płacić
 
  • Haha
Reactions: jut
dla mnie to jest kompletnie niewyjaśnione zjawisko że oni wszyscy się pchają do mma, robią hajsy na jutubach czy innych tik tokach i jeszcze pchają się żeby w morde dostać

Te dziewczyny nie zrobią sobie wielkiej krzywdy. Łatwe siano. Co innego wyjść np do Amadiego Lawlera Ferrari.
 
Mmarocks czy Wy jesteście poważni pisać newsy o takich sprawach? Przecież ja mogę to ominąć i mieć to totalnie w tyłku.

Mmarocks czemu Wy mi to robicie? Czy Wy rozumiecie że mnie to nie obchodzi, a dobra wejdę i zostawię posta.

:putinlaugh: :mjsmile:
 
Dwie koleżanki się biją, rękawice pewnie 6oz + krzywdy nie będą chciały sobie zrobić. Ci co kupią ppv to będą tego później żałować.
 
Dajcie Panowie spokój. Ile tych newsów z High League było? Kilka? Ile codziennie jest o tematyce UFC. Nasza konkurencja nas dosłownie miażdży w ilości pudelkowego contentu. Przysięgam, wystarczy sprawdzić. Świat się zmienia, musicie nam wybaczyć tego typu materiał raz na jakiś czas. Myślę, że to mała cena za to wszystko co przez ponad 10 lat dla Was robimy :)

Te dziewczyny wydawały mi się poniekąd słynne, więc umieściliśmy wpis. Jeśli mimo wszystko dostajemy wyzwiska to jednak ograniczymy i tak minimalną ilość tego bardziej rozrywkowego contentu. A dla maruderów polecam z całego serca wybrać się na Facebooka naszej bezpośredniej konkurencji :) Możecie się srogo zdziwić.
 
Dajcie Panowie spokój. Ile tych newsów z High League było? Kilka? Ile codziennie jest o tematyce UFC. Nasza konkurencja nas dosłownie miażdży w ilości pudelkowego contentu. Przysięgam, wystarczy sprawdzić. Świat się zmienia, musicie nam wybaczyć tego typu materiał raz na jakiś czas. Myślę, że to mała cena za to wszystko co przez ponad 10 lat dla Was robimy :)

Te dziewczyny wydawały mi się poniekąd słynne (główne z jakichś tam wałków, że jedna była na kamerkach, a druga reklamowała pończochy z AliExpress), więc umieściliśmy wpis. Jeśli mimo wszystko dostajemy wyzwiska to jednak ograniczymy i tak minimalną ilość tego bardziej rozrywkowego contentu. A dla maruderów polecam z całego serca wybrać się na Facebooka naszej bezpośredniej konkurencji :) Możecie się srogo zdziwić.
A nie można wydzielić podforum "Friki i pierdy konora z tweetera" i tam publikować low quality content?
Ja rozumiem, że procentowo jest więcej newsów o UFC, ale tydzień przed tymi crap eventami dla gimnazjalistów i tydzień po nich jest bardzo ciężko z dostępem do normalnej zawartości...
 
A nie można wydzielić podforum "Friki i pierdy konora z tweetera" i tam publikować low quality content?
Ja rozumiem, że procentowo jest więcej newsów o UFC, ale tydzień przed tymi crap eventami dla gimnazjalistów i tydzień po nich jest bardzo ciężko z dostępem do normalnej zawartości...

Hmm no w sumie spoko pomysł. Pogadam o tym z resztą. Niestety pierdy Conora nadal będą w Newsach :)
 
Trochę boli serduszko jak widzę ludzi którzy idą tam "bić się" tylko dlatego że na MMA teraz jest na topie, jest popyt i ludzie wyczuwają hajs i do tego gadki jak to MMA nie zmieniło ich życia, super przygoda i w ogóle, a tylko może 20% ludzi serio wkręciło się w to. Reszta tylko po:Duke3d: i fejm np na jakimś idiotycznym tik toku
 
Ale żurnaliści z mmarocks maja płacone od ilości kliknięć . Wiadomo ze gowno się lepiej klika niż artykuły na poziomie

Nigdy w historii portalu nikt nie miał płacone za kliknięcie. Inaczej skończylibyśmy pisząc o Rolniku Szukającym Żony w MMA (jak inne portale) :D Natomiast my konsekwentnie stawiamy na sport i sportowe emocje. Przebłyskami takimi jak ten nie ma co się przejmować, to kropla :)
 
Back
Top