Nate Marquardt w BAMMA

Yagiel

UFC
Featherweight
http://mmajunkie.com/news/24524/british-association-of-mixed-martial-arts-signs-top-free-agent-nate-marquardt.mma



co ma BAMMA czego nie ma KSW ?
 
No właśnie, dlaczego KSW nie mogło go ściągnąć dla Mameda, skoro z Thalesem mają jakieś problemy? Zaraz będzie można robić listę z zawodników, których KSW mogło mieć zakontraktowanych. Który to już fajny zawodnik przechodzi K&L koło nosa? Czy oni śpią?
 
Mówił w wywiadzie po seminarium z Overeemem w Olsztynie.



Swoją drogą to Materla albo Drwal mogli by się jakoś wkręcić do BAMMA, tam teraz Middleweight ciekawie wygląda, można dostać bardzo ciekawe walki - z Kongiem, Marquardtem, Triggiem czy z Johnem Phillipsem, który pokonał Zikicia.
 
Nate Marquardt to bardzo niewygodny zawodnik dla Mameda. Ogromne ryzyko, walka w której Chalidow nie byłby faworytem, a przecież dla większośći widzów nie ma znaczenia z kim walczą nasi zawodnicy. Wystarczy, że wygrywają.
 
Dokładnie, jest tak jak Tens pisze, większość widzów przed TV ogląda KSW jak walki polskich bokserów, promotorzy zapowiadają, że rywal to świetny zawodnik ze światowej czołówki i sprawa załatwiona, liczy się tylko to czy Polak z nim wygra.
 
A szkoda, naprawdę wielka szkoda bo jeśli KSW pójdzie w takim kierunku to będzie wielka klapa a nie 'najlepsza federacja MMA w Europie'. Co do Mamed - Marquardt to myślę, że Polak nie miałby oporu zeby wejść z nim do ringu skoro Derlacz mówił że są gotowi nawet na Andersona to co im Marquardt straszny.



Tu jest wywiad z Mamedem (o Leitesie jest od 3.20):



yhnudr3r-qM[/media]/a/p
p
Jeszcze jest z strongPawłem Derlaczem/strong:/p
p
a href=]
 
No i co z tego, że niewygodny rywal dla Mameda? Że niby w razie porażki Mamed miałby dalej do UFC? :D Takich rywali właśnie Mamedowi trzeba, niech walczy na KSW z najlepszymi możliwie przeciwnikami, żeby się rozwijać, skoro nie chce iść pod skrzydła Zuffy bo nawet w przypadku porażki pozycja Mameda w KSW nie osłabnie. Nie wiem czy KSW zaspało, ale jestem zawiedziony.
 
<h6 class="uiStreamMessage" data-ft="{"type":1}">
Nate "the great hormone using mate" marq'fart has signed with BAMMA, I beg for the chance to make him eat his words, calling me a coward!, but 1st woodley. July 30th is chicago. www.semtex.tv
z fb Dayley'a
 
Z tego co podał malinowsky wychodziłoby na to, że Nathan zostanie w wadze półśredniej a szkoda, bo w BAMMA a szkoda bo wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja w wadze średniej w tej organizacji
 
To za występ na BAMMA zapłacą mu gangsterzy?


@DanaWhite


Ty tu jesteś tylko po to ,aby wszystkich i wszystko krytykować?
 
Bardzo chętnie bym się dowiedział ile Nate dostanie za walkę w Anglii, bo nie wierze ze otrzyma te same pieniądze co w UFC. Druga sprawa - trochę nie rozumiem po co BAMMA zatrudnia Marquardta, a raczej za co, skoro jest firmą z problemami finansowymi. I to co mnie najbardziej w tym wszystkim interesuje, mianowicie dlaczego zadłużone BAMMA jest w stanie podpisać Nate'a a KSW które notuje zyski po każdej gali nie.
Wydawać się może, że Nate wcale nie stawia aż tak wygórowanych warunków finansowych skoro może go zatrudnić 'angielska federacja stale notująca straty'.
 
Sobral thx za wywiady ;]







co do samej informacji, to szkoda wielka ze to nie ksw i nie walka z mamedem, zwlacza ze leites jest niedysponowany i zapewne go nie ujrzymy na 17stce. . .
 
DanaWhite gimnazialistą to jesteś ty nie ubliżaj innym jak sam masz iloraz inteligencji na takim poziomie. Nawet nie potrafisz poprawinie napisać nazwiska Marquardt'a. W każdym temacie wszystko negujesz, nic ci sie nie podoba. W KSW jest więcej dobrych zawodników nie tylko Khalidov, może nie są na takim poziomie jak Mamed ale dość szybko sie rozwijają jak np. Materla czy Błachowicz.







Sobral może być i tak jak mówisz, czasami ciężko zrozumieć politykę KeiEsDabliu
 
@up



Malinowsky czytałem po kolei i akurat trafiłem na te wypociny :-), nie wytrzymałem musiałem coś napisać. Ale obiecuje, że jak następny raz zobacze ten login to nie popełnie drugi raz tego grzechu.
 
panowie z KSW żadko zaglądają na mmarocks i nie wiedzieli, że Nate już nie walczy dla UFC i dlatego przespali okazję :-)
 
Back
Top