Nate Diaz vs. Josh Thomson na UFC on Fox 7

Dominik Durniat

ONE FC
Light Heavyweight
Nate-Diaz.jpg




Jak podaje MMAJunkie,na gali UFC on Fox 7, która odbędzie się 20 kwietnia, rękawice skrzyżują: były mistrz wagi lekkiej Strikeforce Josh Thomson i Nate Diaz.



Thomson powraca do octagonu po siedmiu latach. W ciągu tej niobecności udało mu się zdobyć tytuł mistrza wagi lekkiej Strikeforce, pokonując w 2008 roku Gilbera Melendeza. Ostatnia stoczona przez niego walka w tej organizacji również była pojedynkiem o pas z tym samym zawdnikiem, jednak tym razem przegrał. Ostatecznie skończył swoją przygodę z organizacją Scotta Cokera z rekordem 10-4.



Młodszy z braci Diaz także powraca do octagonu po nieudanej probie zdobycia pasa wagi lekkiej. Nate uległ Bensonowi Hendersonowi na gali UFC on Fox: Henderson vs Diaz. Była to pierwsz porażka w ostatnich czterech walkach, z których pierwsze trzy zachwycały widzów niezwykle technicznym i widowiskowym boksem Diaza.
 
Ziomeg, od tego masz http://cohones.mmarocks.pl/topic/plotki-ploteczki-userow .
A właściwie to już było
http://cohones.mmarocks.pl/topic/plotki-ploteczki-userow/page/474#post-481208
 
Nie przeglądam wszystkich tematów, bo musiałbym pozbyć się reszty życia. A to jest dość istotna informacja, więc wolałem ją wrzucić jako widomość.
 
Chłopie, podałem ci link do tematu: Newsy MMA Userów - to jest miejsce na takie sprawy. I nie spinaj sie, po prostu zwracam uwagę na przyszłość.
 
Chciałem opakować w ładną formę dość ważnego newsa. A co się dalej z tym będzie działo, to już mnie nie interesuje.
 
Rozumiem,tak mi to wygladało więc ja osobiście się nie dziwie.I następnym razem dawaj (tak jak teraz) tak osobny temat a nie do tch ''plotek''
 
Osobiście myślę że Thompson nie ma łatwego życia ,dają mu na dzień dobry Diaza=nie bedzie miał walk na odbudowanie się.Josh lubi wpadać w wir wymian i tutaj więszke pole popisu ma Diaz ze swoimi prostymi.Młody Diaz pzez decyzje
 
fajnie jakby Nate to ladnie skonczyl i wrocil na tor do walki o pas, moze lepiej przygotowalby sie na Bendo, serducho ma jebany. :)
 
Dodałbyś zdjęcie - byłbyś na głównej, a teraz czas edycji minął ... ;-) <żart>



Co do walki: niech wygra lepszy ;-)
 
Boks zadecyduje, napalony Josh będzie się dawał często trafiać ale przetrwa do końca



Diaz przez decyzje
 
Josh z tego co pamiętam stoczył wyrównaną drugą walkę z Melendezem, przegrywając 48-47, więc z Diazem może nie być tak jednostronnie jak się niektórym wydaje. Nate z drugiej strony to jednak dobra firma i wg mnie jest nieznacznym faworytem w tym starciu.
 
Walka zajebista, choć żałuję, że muszą walczyć akurat ze sobą, bo obu lubię. Thomson wygrywając powinien zapewnić sobie titleshota z wygranym Melendez vs Benson ;)



Starcie nr 4 Thomsona z Gilbertem też chętnie zobaczę, ale trzeba sięgnąć po rozum do głowy i zrozumieć, że 5 rund to dla tych dwóch to za mało. Tyle to w ciężkiej może być :P
 
Oby Nate wygrał tą walkę, bo po ewentualnej przegranej Pettis'a z Bendo, bardzo chciałbym zobaczyć walkę Diaz vs Showtime : )
 
Nate powinien to łątwo wygrać i znowu zacząc piąć się podrabince, chociaż w lekkiej utalentowanych fighterów nie brakuje. Ma niespełna 28lat, jest jeszcze młody i swoją szansę z pewnością jeszcze dostanie.:-)
 
Zastanawiam się tylko czy Thomson zechce się stójkować czy jednak przeniesie walkę na glebę. Tak czy siak to on zdecyduje, gdzie walka będzie się toczyć, bo Nate'a zapasy nie istnieją przy Joshu.



Tsubasa, widziałeś jakąś walkę Thomsona ;)? Polecam Trylogię z Melendezem, to jest piękno MMA i walki, gdy obaj wchodzą by wygrać, a nie się pykać i macać do decyzji.
 
Back
Top