Nastula vs. Ambriz - ważenie

pikalinop

Maximum FC
Welterweight
bilde
bilde
bilde




NIgdzie nie znalazłem info ile, kto ważył. Nie ma też filmiku.
 
Nastek przygotowuje się na Pudziana pod względem gabarytów rywala i jego cardio (mogę się mylić, ale nie wygląda jakby dał radę coś robić po 5minutach).



"Byczkiem" to bym Pudziana nazwał, Ambriz to raczej "hipcio".
 
szkoda, ze nie bdzie mozna tego obejrzec w tv/ na necie, bo mimo iz gala nie porywa to glowna walke bym obejrzal :D
 
Ja nie mogę, taki sagan, a jeszcze mu się mięśnie brzucha odbijąją. A pnny rzeczywiście...jest na co popatrzeć, o wiele więcej warte niż ta cała gala :D chociaż Pawła zawsze chętnie bym zobaczył.
 
Po co na żywo, jak podobnie jak w przypadku Masudy będzie można to spokojnie chwilę po walce zobaczyć na YT... Nie widzę w Amerykaninie woli zwycięstwa... Nastek wyrówna rekord ;)



P.S. popieram blondi przykuła moje oczy na dłużej...
 
"P.S. Blondi lepsza"



Jak to u blondynki widać w jej oczach, że tęskota za inteligencją nie jest przypadkowa ;]
 
Ja nadal liczę na starcie Nastka z Pudzianem na którymś z KSW, niewatpliwie szkoda, że nie było okazji zobaczyć Pawła na żadnej z gali duetu K&L. Co do dziewuszek Czarnulka, nic dodać nic ująć ;)
 
Nie zrozumiałeś mnie :P Wiem, że pokazywali ważenie bo to napisałem po czym po przecinku się zapytałem o transmisje gali ;)
 
Back
Top