Następni przeciwnicy Polaków w UFC

Baton17

PRIDE FC
Lightweight
Jako, że nie ma tematu gdzie mógłbym o to zapytać i poznać Waszą opinię, zakładam nowy. Jak myślicie, jakie macie zdanie, kto będzie następnym przeciwnikiem np. Janka, Omielańczuka itp w UFC? Piszcie propozycje, analizy kto to mógłby być.

Poza tym zastanawiam się np. kiedy Janek będzie walczył i z jaką częstotliwością będzie walczył. Mam nadzieję, że ogarnie ze 3 walki w roku a nie 2 jak w KSW:)
 
Aśka Esparza zrozumiałe:) Janek Manuwa chętnie zobaczę i też myślę, że może być takie zestawienie. Jednak zastanawiałem się jeszcze nam Maldonado albo Cavalcante. Ewentualnie Szogun, jednak nie wziąłby walki z no namem jakim jeszcze jest Janek.
Myślę, że Harris dla Omielańczuka byłby dobry.
Zostaje jeszcze Bandel, Sajewski i Pawlak.
 
Moje typy to:
Omielańczuk vs Lewis / Hamilton / Potts
Błachowicz vs Anderson / Manuwa / Maldonado
Jotko vs Strickland / Alvey / Theodorou
Pawlak vs O'Reilly / Dwyer / Stahl
Bandel vs Jackson / Lindsey / Giagos
Sajewski vs Moontasri / Rocha / Kotani
no i oczywiście Jędrzejczyk vs Esparza
 
Moje typy to:
Omielańczuk vs Lewis / Hamilton / Potts
Błachowicz vs Anderson / Manuwa / Maldonado
Jotko vs Strickland / Alvey / Theodorou
Pawlak vs O'Reilly / Dwyer / Stahl
Bandel vs Jackson / Lindsey / Giagos
Sajewski vs Moontasri / Rocha / Kotani
no i oczywiście Jędrzejczyk vs Esparza
Myślę, że Błachowicz z Andersonem nie zawalczy. Jest to przeciwnik niżej notowany niż Latifi, więc taki krok wstecz nie ma sensu, choć kto wie. Równie dobrze mogą dać mu jakiegoś obiecującego debiutanta.
Dla Jotki dałeś ciekawe propozycje. Wymagający rywale, mam nadzieję że jeden z nich będzie kolejnym jego rywalem.
Dla Pawlaka myślę, że Stahl najlepszym rozwiązaniem.
Bandel vs. Moontasri/ Rocha. Jest paru.
Sajewskiemu dałbym kogoś lepszego ale niewiele. Np. Hein/Tuck/Saggo
 
W ciężkiej za dużego wyboru nie ma, ewentualnie jeszcze Harris i Copeland, jednak najbardziej obstawiam kogoś z dwójki Lewis / Hamilton.
Nie powiedziałbym, że Anderson jest niżej notowany niż Latifi : 2 - 0 w UFC i wygrał TUFa. Raczej myślę, że on i Janek to jedyne dwa nazwiska które rokują na coś więcej niż tylko przetrwanie w organizacji i może dlatego nie będą chcieli ich zestawić. Najbardziej prawdopodobny chyba Maldonado.
Dla Pawlaka i Bandla jest po 30 kandydatów, trudno to jakoś zawęzić. Wydaje mi się, że obaj blado wypadli w debiutach i drugie walki mogą stoczyć o pozostanie w roosterze.
Hein dla Sajewskiego to też bardzo fajny typ. Wszystko zależy kiedy i gdzie zawalczą.
 
Ciekawie by było jakby Stefan Struve dostał Daniela na odbudowe :D #FantasyMatchmaking
 
up. A co miało by być? Daniel dostaje rywala i musi walczyć, on chyba nie może wetować propozycji rywalizacji przez UFC ; )
 
Mam wrażenie może nie słuszne ale mam, że Polacy dość rzadko walczą. Nie wiem czym to jest spowodowane. Daniel leczy kontuzję. Janek chce zrobić przerwę do marca-kwietnia choć nie wiem czemu skoro wcześniej pauzował rok, powinien mieć głód walki.
 
Nie za czesto walcza Polacy, mam nadzieje ze to sie szybko zmieni. Mam rowniez nadzieje, ze bedzie ich coraz wiecej - kilkunastu
 
Pawlaka i Sajewskiego też wyeliminowały kontuzję.
osobiście teraz najbardziej czekam na debiut Sajewskiego.

Aśka vs. Esparza - sprawa oczywista, walka o pas.
Janek vs Antonio Rogerio Nogueira - a czemu nie :) z jednej strony Brazylijczyk maił by szansę się odbudować, a jak by mu nie wyszło to UFC automatycznie promuje Janka :)
Jotko vs nie pamiętam jak się nazywał :D ale chodzi mi o tego co się z nim na Twitterze wymieniali uprzejmościami.
Daniel vs Hamilton nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Piotr Hallmann - Ross Pearson
Sajewski, Bandel , Pawlak - nie mam pojęcia, oby jak najszybciej :)
 
Zestawiono Lewisa z Pottsem, więc dwóch potencjalnych rywali Daniela wypada. Zostaje Hamilton, Copeland i Harris.
 
Jak już sobie tak fantazjujemy to:

Omielańczuk vs Walt "The Big Ticket" Harris
Błachowicz vs Rafael "Feijao" Cavalcante
Jotko vs Luke "The Bigslow" Barnatt
Pawlak vs któryś Perpetuo (Thiago lub Hernani)
Bandel vs Christos "The Spartan" Giagos
Hallmann vs John "The Bull" Makdessi
Sajewski vs Jon "Super Sayian" Tuck

No i oczywiście Jędrzejczyk vs Carla "The Cookie Monster" Esparza.
 
Back
Top