Narodziny Freak Fight Federation

ta walka noname'ów zrobiła 2.5 miliona wyświetleń i wypromowała Wiewióra, chociaz przejebal
mały vs duży zawsze się sprzeda

ta datsika dzis dopiero wrzucona i ma teraz 647 555
jak bym znal tych ludzi z tego fame mma to bym pewnie to ogladal a tak to lipa
 
ta datsika dzis dopiero wrzucona i ma teraz 647 555
jak bym znal tych ludzi z tego fame mma to bym pewnie to ogladal a tak to lipa

a mi się nie podoba, ze :
1. robia zestawienia z duza roznica wagowa
2. ich platny stream ppv co 9 min mi sie wylaczal ogladajac go na przegladarce lg smart tv
 
datsika powinni lyknac
to chyba tez byl jakis freak fight 150kg vs 79 kg


Właśnie o tym czytałem, sporo pisali o tym że walka miała być ustawiona przez tego mniejszego gościa (blogera YT) który niby ma 5 walk na koncie ale w każdej oskarżali go o płacenie przeciwnikom za podłożenie się :lol:
 
Jozwiak oburzony tym, ze FAME MMA ma w nazwie MMA


Rak błyszczy i zaraża, w pełnej krasie, Jóźwiak, był takim małym Kawulskim i stworzył, upośledzoną siostrę KSW z rakiem mózgu, teraz widzę jednak, rak miał, mały przerzut i Jóźwiak jest małym Lewandowskim.
 
Rak błyszczy i zaraża, w pełnej krasie, Jóźwiak, był takim małym Kawulskim i stworzył, upośledzoną siostrę KSW z rakiem mózgu, teraz widzę jednak, rak miał, mały przerzut i Jóźwiak jest małym Lewandowskim.
on jest taka kopia KSW, ze nawet powtarza to co Lewy wymysli
 
On chyba, chce jechać, na takim samym, rodzaju popularności, jak Linkiewicz, obnażyć się totalnie i błyszczeć, oczywistą głupotą, pomijając już walki w K-1 na ich GALI MMA, to zorganizował dopiero co, najbardziej żenujący freak-fight w historii.
 
On chyba, chce jechać, na takim samym, rodzaju popularności, jak Linkiewicz, obnażyć się totalnie i błyszczeć, oczywistą głupotą, pomijając już walki w K-1 na ich GALI MMA, to zorganizował dopiero co, najbardziej żenujący freak-fight w historii.
jeszcze sie chwali, ze Lotos go sponsoruje
on niszczy ten sport jeszcze gorzej niz FAMEMMA, bo to leci jednak w telewizji
 
Back
Top