Narodowosc a miejsce urodzenia zawodnikow UFC

zychal

PRIDE FC
Middleweight
Dlaczego w UFC w metryczce jest miesce urodzenia czyli BORN a nie narodowosc zawodnika jaka sobie przypisal



np Overem maflage Angli urodzil sie tam ale jest Holendrem



Siver ma flage Rosji a mowi ze jest Niemcem



no i Krzysiu Soszynski Born Poland ale ale jak sam mowi jest polskim kanadyjczykiem



Troche to jest mylace
 
Też tego nie rozumiem, moim zdaniem to jest strasznie głupie, bo wiadomo, że widz oglądający ta metrykę i widząc u Overeema brytyjską flagę od razu identyfikuje go jako Brytyjczyka.
 
Może,dlatego,że Amerykanie mierzą wszystkich swoją miarką.Mówiąc wprost w USA obowiązuje prawo ziemii,czyli urodziłeś się na terytorium USA(nawet w samolocie) jesteś Amerykaninem.Natomiast w większości krajów cywilizowanych w tym w Europie obowiązuje prawo krwii,czyli kim są twoi rodzice tym jesteś ty:)
 
dziwne prawo i bardzo mylace .przeciesz mozesz sie urodzic w niemczech a byc polakiem a tam z miejsca Ci wstawia flage niemiecka
 
Prawo Ziemii - naodowość w zależności od miejsca urodzenia



Prawo krwii - narodowosć w zależności od narodowosci rodziców



KONIEC.
 
W USA zrozumiałe jest stosowanie prawa ziemi.



Przy tej ilości rodziców dwóch różnych narodowości trzeba by określać, czy dziecko dziedziczy narodowość po ojcu (jak nazwisko) czy po matce.
 
USA nie jest prawdziwym państwem, tylko sztucznym tworem, to i niektóre zasady mają dziwne.
 
To w takim wypadku, kim wg. Was jest np. Izu Ugonoh? Urodzony i wychowany w Polsce, w nigeryjskim języku podobno mało co ogarnia.
 
Pojęcie narodu też jest sztucznym tworem i to całkiem niedawno powstałym. Nie ma zadnego znaczenia i nic nie mówi tak na prawdę.
 
Mieszka w Polsce, nie próbuje narzucać innym zasad oraz kultury panujacej w Nigerii. Inaczej mówiąc zasymilował się z narodem polskim. Mówiąc wprost: jest (stał się) Polakiem.
 
A Sobotta jeśli mnie pamięć miał flagę polską, bo urodzony w Zabrzu. Taki już urok tych ich TOTT, ja nawet na to nie zwracam uwagi, ale jakiś niedzielny widz może się zdziwić nie raz ;)
 
zeby nie bylo zamieszania to powini dawac born np Teheran Iran



national Sweden i by kazdy wiedzial :-)



ja od malego mam hopla na punkcie narodowosci :D znam chyba wszystkie flagi panstw bez uczenia:-)
 
Po co tym sobie głowe łamać. To tak jak Radwańska, Licicka i Woźniacka w tenisie. 3 Polki a Polacy sa dumni tylko z jednej. Dziwne.
 
@zychal Dokładnie. Myślę, że dla niektórych zawodników może stwarzać problem flaga państwa, w opisie ich osoby, z którym się nie utożsamiają.



@ skunx Dlaczego dziwne? Tylko Radwańska jest Polką. Jesteś dumny z Sharapowej, czy sióstr Wiliams?
 
Nie, Polacy nie są z niej dumni, bo na olimpiadzie nie poszalała...Tylko ci Polacy myślą chyba, że ona seryjnie wygrywa turnieje, a przecież jej sukcesem jest stabilna dość forma, przynajmniej tak było w zeszłym sezonie. No i dla tenisisty liczą się turnieje prestiżowe, na nie się szykuje formę, a nie na "jakąś" w tym wypadku olimpiadę...Z Kerber, Woźniackiej, Lisickiej ciężko być dumnym, bo rodzice nie wpolili najważniejszego, być dumnym ze swej narodowości i reprezentować Polskę. Z Podolskiego i Klosego też dumnym być nie można, choć i tak tych obu trzeba traktować różnie. Rodzice Lukasa chcieli go niegdyś w kadrze Polski, ale zostali olani. Klose nigdy dla Polski nie chciał grać, choć jego rodzice bodajże oboje reprezentowali naszą ojczyznę.
 
Nie wiem czy taki Mamed byłby zachwycony jakby miał w metryczce flagę rosyjską.
 
Mamed miał by flagę Federacji Rosyjskiej bo Czeczenia to terytorium zależne Rosji ( republika autonomiczna ). Khabib Nugmagomedov też miał flagę Rosyjską a nie Dagestanu.
 
Dobrze byłoby wysłac do UFC Marie Skłodowska-Curie i Chopina, jakby sie polska flaga wyświetliła przy ich nazwisku to może francuzi przestaliby przywlaszczac sobie naszych wybitnych rodaków ;)
 
nie pierdol grzechu, maria zna taka chemie, ze wyprzedza te ich smieszne testy o lata
 
Jak Maria wchodzi do klatki mozna wylaczyc reflektory, sama rozswietli oktagon ;)
 
Chopin za to na TRT jechał na bank, zawsze miał zbyt duży energii przy sprzęcie i energia go rozpierała.



PS: może Mamed dlatego nie chciał do UFC? Czeczen, teraz Polak, a tu miałby reprezentować Rosję...
 
MichealJacksonPopcorn.gif
 
Dobrze byłoby wysłac do UFC Marie Skłodowska-Curie i Chopina, jakby sie polska flaga wyświetliła przy ich nazwisku to może francuzi przestaliby przywlaszczac sobie naszych wybitnych rodaków ;)


Przy tamtejszej popularności MMA wątpię, żeby kogokolwiek to tam ruszyło ;)
 
Back
Top