Najnowszy wywiad z Darkiem Cholewą

Dobra wrzuta, ogarnę w wolnej chwili.


Chętnie posłucham najbliższego wywiadu, najchętniej od mmarocks , na temat wczorajszej decyzji
 
Własna klatka? Może kwadratowa? :D Ja byłbym za okrągłą! Czyli też będzie następny freakfight, moim skromnym zdaniem jeśli połącza wszystkie swoje przemyślenia i poprawią niedociągniecia wyjdzie mega event. Jest trochę pokory w ich mowie, ale i tak czuję wielki niedosyt, nie dowiedzieliśmy się wiele... czekamy dalej na wywiad MMAROCKS ;)
 
Przez ten wywiad pół ekarnu śniegu mi napadało :-) Fajnie, że robią swoją klatkę dobrze też, że będzie kolejna gala zobaczymy jak sobie poradzą tym razem, mam nadzieję, że pokażą konkret.
 
Dziennikarz zadawał fatalne pytania... mimo wszystko dobrze usłyszeć coś o MMAA
 
Muszę napisać jedną rzecz, bo nie daje mi ona spokoju. Wywiad z Dariuszem Cholewą już raz robiłem. W sumie nagrywanej rozmowy była niespełna godzina (podobnej długości jest wywiad z Jurasem dla przykładu). Niestety, ale złośliwość rzeczy martwych zrobiła swoje. Awaria mikrofonu w dyktafonie sprawiła, że nagrało się tylko 14 sekund. Przed galą był czas jedynie na krótszą rozmowę, ale mam obiecane, że jak czas pozwoli to zrobimy wywiad na wzór tego z Maćkiem, czy Martinem. Spokojnie. Z Darkiem Cholewą jestem w dobrym kontakcie i zrobię wszystko, żebyście dostali wyczerpujący materiał. Tyle z mojej strony. Wesołych Świąt wszystkim.
 
Dzięki Escobar, tak więc czekamy na wywiad i również życzymy Wesołych Świąt! ;)
 
No to ładnego "szału" musiałeś dostać w chwili odsłuchiwania 14 sekundowego nagrania :)



Czekamy zatem na wywiad pozostając w nadziei, że "wyciśniesz" z Dariusza Cholewy znacznie więcej aniżeli redaktor powyżej.



Wesołych i spokojnych także dla Ciebie.
 
Myśle, że p. Cholewa dobrze wie co ma robić w tym sporcie. KSW bedzie miało kłopot z konkurencją w przyszłości.
 
Okrągła klata jest ok, jest identyczna w kazdym miejscu i wygląda jak koloseum.



Szkoda, że jeszcze tyle czasu do tej gali, bardzo jestem ciekaw, jak skorygują te niedociągnięcia.
 
p. Cholewa nie wie w zasadzie nic. mu sie wydaje raczej. polega na opiniach innych. realnie patrzac nie ma szans by MMAA zarabialo. by w Polsce byly 2 organizacje, ktore na tym zarobia. KSW jest jak UFC. jak KSW padnie to koniec MMA w polsce. nawet na takich wielkich rynkach jak USA tylko 1 marka generuje zyski. wystarczy przeanalizowac rynek. przyjzec sie sytuacji w Azji i USA, i wniosek moze by tylko jeden - nie ma sensu inwestowac. no chyba, ze traktowac to jako hobby. z ta klatka kolejny blad. na tej gali chyba tylko ta klatka wypadla niezle, a teraz zrobia swoja... Te klatki wlasnej roboty wygladaja zazwyczaj strasznie. Nie ma lepszej niz na na wzor UFC. jeszcze ten sam termin co KSW... przeciez oni nie mysla tam nic. Jakies ambicje, a pozniej znowu banka w plecy.
 
Słaba, świąteczna prowokacja :) W kółko to samo Kokosie. Nie zarobią, wtąpia, już wtopili, nic nie wiedzą, nic nie zdziałają.



Kokosy szczekają, karawana (czyt. mmaa ) jedzie dalej ;)



Głowa do góry, święta idą, życz komuś w końcu jak najlepiej a nie obwieszczaj wszędzie i wokół końca i upadków poszczególnych federacji a nawet całego mma w Polsce.



Chyba, że Ty masz tu tylko jeden cel - sprowokować, zasiać zamęcik, byle mówili, pisali, zaglądali do kokosa...
 
Co do okrągłej klatki - to Bellator ma taką własnie - dobra opcja imo!



I tak sobie myślę, chyba nie jest to jakimś problemem sklecić klatkę w Polsce..? Po wuj trzeba wypożyczać? TO jakiś kosmiczny projekt? Pare płotków, łączenia, obciągnąć to siecią, itd... Ale może sie nie znam.
 
Wg mnie musi być na poziomie bo na pewno pożyczenie klatki nie jest tak kosztowne jak zaprojektowanie i wykonanie? Chyba, że po prostu sie tak opłaca na dłuższą metę? Mam nadzieję, że będzie wyglądała solinie a nie jak na niektórych galach jak wpadają w nią zawodnicy wygląda jakby miała polecieć razem z nimi. Naprawdę okrągła by robiła robotę konkretną i liczę, że będzie biała i czerwona mata albo odwrotnie, i właśnie co do maty to powinna być zdecydowanie inna niż ostatnio.
 
Back
Top