Najmniej lubiany zawodnik MMA ?

Po niespełna 24 h ranking:



#1 Jon Jones 18 głosów



#2 Mamed 16 ( potrójnym strzałem Orestosa, nie wpływa to na miejsce w rankingu )



# 3 Benson Henderson 11 głosów



#4 Ronda R 10 głosów



#5 Abu Azaitar 7głosów



#6 ex aequo Bisping, Sonnen, Anderson Silva, Rory McD, 5 głosów



#7 Waluś,War Machine, Nick Diaz, 4 głosy (Kamil ma doborowe towarzystwo)



#8 Anzor,Saidov,# SZOK , Michał Materla, 3 głosy (to chyna trolling)



Po 2 głosy Młody Diaz,Sobottaa,Belfortestosteron ,NurM,Tymek Światek,Pettis,McGregor,,Strus,GSP,



Mogłem się gdzieś delikatnie "dżiabnąć " ale napewno bez wiekszych Jedno głosowych typów nie podawałem.
 
Nie mam takiego, którego nie lubię, są tylko tacy, których lubię oglądać jak przegrywają.
 
Ronda awansuje na 3 miejsce ex aequo z Bensonem , JJ umacnia się na pozycji lidera, Alex C wpada na poczatek listy . Anzor na 7 do Walusia, Diaza i damskiego boksera. Tymek i Pettis do Saidova i Anzora
 
1. Benson Henderson



2. Rory McDonald



3. Aslambek Saidov



Wszyscy za to wymęczanie decyzji, choć pewnie i jeszcze kilku innych bym znalazł :D
 
Z zagranicznych zastanawiałbym się nad Cainem, Hendricksem i Travisem Brownem, ale w sumie żaden z nich nie jest na tyle nielubiany żeby go dawać do takiego (nawet jeśli trollerskiego) rankingu. Po prostu w jakimś tam momencie coś mi w nich nie podpasowało i mnie wnerwiali, ktoś chce argumentów mogę się rozpisać :D

Tak więc

1. Mamed -brak ambicji, sztuczność
2. Różal -bo "wyżej sra niż dupe ma"
3. Anzor -bo brak mózgu

Jeszcze niedawno faworytem byłby Strus którego nie lubię, ale widzę postępy, więc niech będzie że zmiękłem i go doceniam ;)
 
PL:



1.Mamed. Nie za to że nie poszedł do UFC, ale za to że cynicznie wykorzystał fanów.



2.Aznor za celowe faule ma Korniku.



3.Azaitar. Za bycie wahabitą.



Świat:



1.JJ



2.Pyza



3.Pudel
 
Nagroda Tytusa roku w kategoriach najmniej lubiany zawodnik/najgorszy freak, make it happend! :-)
 
A ze świata też można podać?
1. Benson Henderson
2. Henderson Benson
3. Janusz Dos Cyganos zwany Ostatnim Czarnym Pasem Brazylii nawet po Babci Braci Nogejra !
 
@Benoit wcale moim celem nie był trolling, miedzy innymi dlatego prosiłem o "suche nazwiska " bez komnentarzy i uzasadnień wyboru. Celem nie było wyśmiewanie i obrazanie zawodników ale poznanie preferencji nieJanuszy.



Zrobiłem posumowanie po prawie 80 postach co daje nam obraz
 
Back
Top