najlepszy klub MMA w POZNANIU ?

docent69

Jungle Fight
Lightweight
Witam !



chciałbym zacząć treningi MMA w Poznaniu, który klub polecacie ? który jest najlepszy ? (atmosfera , jakość treningu i wyposażenie sali)



na prawdę będę wdzięczny za pomoc i porady, bo klubów jest kilka, ale nie każdy jest dobry



pozdrawiam i życze ciekawych gall MMA w tym roku ;)



Michał
 
stójkowo : czerwony smok / kohorta
parterowo : gameness / gracie barra / alliance
zapaśniczo i przekrojowo : ankos

wszystkie z w/w mają dobrze wyposażone sale i świetnych trenerów. Co do atmosfery, ludzi itp to polecam przekonać się osobiscie. Pierwsze treningi są darmowe. pzdr
 
Dokładnie jak napisał Sonny. Co do Ankosu to jeśli nie masz jeszcze żadnych podstaw to odpuść temat na jakiś czas, bo możesz się zniechęcić bo chłopaki się nie oszczędzają ani nikogo. Jak już nabierzesz wprawy, to zdecydowanie polecam ćwiczyć z Ankosami i zapasy i parter, chociaż ten nie jest stricte jak w większości klubów bjj w Polsce.
 
Co do Ankosu to jeśli nie masz jeszcze żadnych podstaw to odpuść temat na jakiś czas, bo możesz się zniechęcić bo chłopaki się nie oszczędzają ani nikogo.


Nie przesadzaj. Jak jesteś choc troche sprawny fizycznie to szybko ogarniesz. Wszędzie jest ciężko na początku.
 
dziękuję wam Panowie za odpowiedzi :) jako, że trenowałem wcześniej troszkę boks zapiszę się do czerwonego smoka lub kohorty, ewentualnie gameness :)



co ciekawe, nikt nie wymienił klubu 'MMA poznań gold team' Pana P. Jóźwiaka - :P chodziłem tam kiedyś i było ... słaaaaabo!



Pozdro !
 
@ SAG:



jeśli uważasz, że przesadzam to idź na Bukowską bez przygotowania, nie widzę problemu. Nie raz tam byłem i widziałem jak ktoś zielony wchodził i się zniechęcał i nie zawsze z powodu słabego charakteru.
 
Witam.
Młodszy kuzyn zaczyna studia w Poznaniu i pyta mnie gdzie MT mógłby trenować. Ja mu proponuję Ankos, ale nie wiem , jak tam ze stójką i czy nie ma lepszej opcji do treningów stójki w Poznaniu.
Dzięki za rady panowie. Szczególnie, jeśli ktoś jest z Poznania albo trenował w którymś z poznańskich klubów.
 
Witam.
Młodszy kuzyn zaczyna studia w Poznaniu i pyta mnie gdzie MT mógłby trenować. Ja mu proponuję Ankos, ale nie wiem , jak tam ze stójką i czy nie ma lepszej opcji do treningów stójki w Poznaniu.
Dzięki za rady panowie. Szczególnie, jeśli ktoś jest z Poznania albo trenował w którymś z poznańskich klubów.
Chcesz złożyć kuzyna w ofierze,aby odkupić wszystkie swoje grzechy?
 
Kohorta bardzo spoko w kwestii stójkowej, ale mają też Copa Cabanę (bjj, grappling) i nie ma lipy :)
Polecam też sprawdzić Pretorię i Samolewski Gym (tu się odnalazłam najbardziej), jest dym!
Ankos troszkę na wylocie, bo to nie jest sam Poznań, tylko ościenny Luboń, ale idzie dojechać mpk też, tylko się wlecze.

W większości miejsc multisporta obsługują, a poza multisportem cenowo Koho najlepiej (pojedynczy komponent kosztuje 90zl/m-c, np jak ja trenuję tam muay thai i mam treningi 3-4 razy w tyg <zależy od tygodnia>) to te 90zł obejmuje wszystkie treningi plus sobotnie wolne maty :)
 
Jak dopiero zaczynasz polecam Linke Gold Team. A w tej samej siedzibie znajduje się klub Pankration Poznań ,więc tam masz MMA.

e: Przepraszam za odkop.
 
Back
Top