Najlepsze poddanie w historii KSW

Najlepsze poddnie/nokaut/walka.... można było zrobic z tego jeden temat, nie sądzisz... :)



Mamed vs Lindland
 
Mixer: Myślę, że tak jest lepiej. Mniejsze zamieszanie. To tylko 3 tematy, więcej nie będzie :)
 
Nie zrozum mnie źle, mi to nie przeszkadza, niech bedzie jeszcze pare :). Myślałem jedynie że byłoby bardziej przejrzyście, ale to twoje tematy (you are the boss :D) jezeli uważasz że tak jest lepiej to spoko. PEACE
 
Świerblewski vs Dowda. W ogóle tego drugiego świetnie mi się oglądało na ringu i mam nadzieję że Daniel jeszcze powróci
 
Mój typ jest chyba oczywisty. Wiele było wspaniałych starć i poddań w dziejach KSW, ale we wszystkich kategoriach zwycięża i tak walka: Pudzian vs Tlen 3. Niestety Mariusz przegrał :(
 
Juz wczesniej o tym wspominalem, ale typ moze byc tylko i wylacznie jeden - Dowda w walce ze Swierblewskim.
 
Niech wszyscy głosujący, którzy nie widzieli innych opoddań niż Mameda najpierw spojrzą na padające kandydatury. Niech wygra najlepsze, nie najpopularniejsze:) Fakt, klasa poddania w wykonaniu Mameda wysoka, ale efektowność....



Ja stawiam na Dowda vs Świerblewski.
 
1. Dowda vs Świerblewski



2.Puhakka vs Mańkowski



3.Pudziao vs Najman(widziałem jak Najman klepał:)
 
[list type=decimal]
[*]
Dowda vs Świerblewski
[*]
Mamed vs Lindland

Puhakka vs Mańkowski
[/list type=decimal]


-
 
Back
Top