Najlepsza walka w polskim mma.

Najlepszy pojedynek w polskim mma to:

  • Błachowicz vs Adesanya

  • Gamrot vs Tsarukyan

  • Inny - napisz w komentarzu.


Results are only viewable after voting.
Nastula - Nogueira bez dwóch zdań. Można zamknąć temat.
Taa pamiętam jak oglądałem to na TVN.
Nastula wkroczył do białego ringu zobaczył te wszystkie plamy krwi i widać było w jego oczach że myśli Kurwa to był błąd;)
Z Barnnetem dał dobrą walkę jak już się trochę z mam obył.
Walką Nastula z Wrońskim była zajebista I chyba historyczna dla mma posiadacze 3 złotych medali olimpijskich w jednym ringu! szkoda że nikt nie nauczył pana Andrzeja jak poprawnie zacisnąć pięści;)
 
Taa pamiętam jak oglądałem to na TVN.
Nastula wkroczył do białego ringu zobaczył te wszystkie plamy krwi i widać było w jego oczach że myśli Kurwa to był błąd;)
Z Barnnetem dał dobrą walkę jak już się trochę z mam obył.
Walką Nastula z Wrońskim była zajebista I chyba historyczna dla mma posiadacze 3 złotych medali olimpijskich w jednym ringu! szkoda że nikt nie nauczył pana Andrzeja jak poprawnie zacisnąć pięści;)
Pamiętam jak Nastula zapowiedział swoje występy w Pride, a wszystkie polskie media prześcigały się w co głupszych nagłówkach :D
 
Pamiętam jak Nastula zapowiedział swoje występy w Pride, a wszystkie polskie media prześcigały się w co głupszych nagłówkach :D
Od tamtego czasu postrzeganie mma w Polsce trochę się zmieniło;)
Trzeba przyznać że nasz galaktyczny duet zrobił na tym polu kosmiczną robotę.
 
Od tamtego czasu postrzeganie mma w Polsce trochę się zmieniło;)
Trzeba przyznać że nasz galaktyczny duet zrobił na tym polu kosmiczną robotę.
Mirek wspomina do dziś, że jak on zorganizował walkę Teresiewicza z Jakubowskim to go wsadzić chcieli, a potem dzięki niemu to się zmieniło... a poważnie długo nie wiedzieć czemu u nas się klatka nie mogła przyjąć. I co by nie mówić bez KSW byśmy byli na poziomie półamatorskim dziś.
 
Nastula vs. Nogueira było na Polsat Sport. A z Wrońskim na SportKlub.
Z panem Wrońskim to wiem.
Na 100% którąś walkę nastuli w pride oglądałem na TVN I jestem praktycznie pewny że tą z big nogiem Ale mogę się mylić było to jakiś czas temu;)
 
Z panem Wrońskim to wiem.
Na 100% którąś walkę nastuli w pride oglądałem na TVN I jestem praktycznie pewny że tą z big nogiem Ale mogę się mylić było to jakiś czas temu;)
Na TVN Turbo była pierwsza gala MMA Attack i chyba nic więcej. Ogólnie, to oni promują inne rzeczy. O MMA wspominają tylko w programach śniadaniowych (w kontekście celebrytki JJ, nie samego MMA), poza tym dla nich ten sport nie istnieje.
 
Na TVN Turbo była pierwsza gala MMA Attack i chyba nic więcej. Ogólnie, to oni promują inne rzeczy. O MMA wspominają tylko w programach śniadaniowych (w kontekście celebrytki JJ, nie samego MMA), poza tym dla nich ten sport nie istnieje.
Kurczę ostatnio pamięć mi szwankuje lub działa wybiurczo Ale te walkę z nogiem na 1000% pokazali w otwartym TVN. Znajdę jakieś dowody albo ktoś mi potwierdzi.
Mmaatack na turbo faktycznie było Ale jakieś 10 lat po nastuli w pride.
https://www.kfd.pl/pride-32-real-deal-16159.html/
Na pewno walka z Barnettem była w TVN.
Inne chyba faktycznie nie nie chce mi sie szukać
 
Last edited:
Back
Top