Najdłuższe liczenie punktacji w historii. „Don Kasjo” wygrał decyzją sędziów z „Boxdelem”

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
KasjoBoxdelx.jpg


Kasjusz Życiński pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Michała Barona w jednej z głównych walk gali FAME 20, która 10 lutego odbyła się w Krakowie.

>>> WYNIKI GALI FAME 20

Szybko ruszył Michał Baron na rywala, którego zaczął kopać, jednak Kasjusz Życiński był na to gotowy. „Don Kasjo” zaatakował kombinacją, przed którą „Boxdel” chował się za gardą. Dobre kolana w klinczu na głowę rywala ze strony Życińskiego. Coraz częściej kopał Baron, jednak przeciwnik starał się odpowiadać przy każdej okazji.

Dobrze rozpoczął drugą rundę „Boxdel” od serii ciosów i niskiego kopnięcia, jednak już chwilę później okazało się, że mocno go to zmęczyło. Baron coraz częściej dążył do klinczu, a Kasjusz Życiński widział zmęczenie rywala, co chciał wykorzystywać, zadając kolejne uderzenia.

Mocno zaczęła się trzecia runda, zarówno z jednej, jak i drugiej strony. „Boxdel” dwukrotnie spróbował uderzenia z wyskoku, „Don Kasjo” skupił się głównie na kontrach. Częściej uderzał Życiński, kontrolując przebieg starcia głównie ciosami prostymi na głowę przeciwnika.

„Don Kasjo” wrócił do klatki FAME, gdzie poprzednim razem wystąpił w listopadzie 2021 roku. Pod szyldem tej organizacji Kasjusz Życiński wygrywał między innymi z Marcinem Wrzoskiem, Marcinem Najmanem czy Michałem Baronem, przegrał jedynie z Normanem Parke’iem. W kolejnych latach Życiński pod szyldem PRIME wygrywał z Mateuszem Murańskim i Pawłem Mikołajuwem, a przegrywał przed czasem z Dominikiem Zadorą i Pawłem Tyburskim.

Michał Baron walczył wyłącznie na galach FAME. Dwukrotnie wygrywał z Pawłem Jóźwiakiem i raz z Jakubem Szymańskim, przegrywał natomiast z Jakubem Flasem i Kasjuszem Życińskim.

 
Nie oglądałem więc nie mam pojęcia i zapytam: na czym polegało "Najdłuższe liczenie punktacji w historii"? Jak już dajecie taki tytuł to przydałoby się w treści wyjaśnić o co chodzi.
 
Nie oglądałem więc nie mam pojęcia i zapytam: na czym polegało "Najdłuższe liczenie punktacji w historii"? Jak już dajecie taki tytuł to przydałoby się w treści wyjaśnić o co chodzi.
Na tym polegało, że długo czekaliśmy na werdykt. Tak po prostu.
 
Back
Top