Najbardziej przehypowani polscy zawodnicy mma

Luiz N

BAMMA
Flyweight
Siema,

Wg mnie top3 najbardziej przehypeowanych polskich zawodników mma:
- Piotr Strus
- Bartosz Fabiński
- Tomasz Romanowski

Jakie są wasze typy?
 
Waga ciężka: Szaflarski
Półciężka: Kijańczuk
Średnia: Walawski
Półśrednia: Dusza (mocny, ale hype na niego jest zbyt duży)
Lekka: obaj Rajewscy
Piórkowa i kogucia: Trytek
Kobiety: Owczarz
 
dla mnie po weryfikacji w UFC jest wrecz niedoceniany

Jak niedoceniany? Gamrot mowi, ze Held jest faworytem do wygrania 1 mln dolarow. Przez 10 lat nie jest w stanie poprawic swojej stojki, ale wciaz jest faworytem do wygrywania wszystkiego.
 
dla mnie też Held( bardziej wina środowiska), ale oprócz niego też Piechota, Bandel czy Lasota
 
Muszę dodać jeszcze dwóch: Sajewski - ja do dziś się zastanawiam jakim cudem ten ogór w UFC wylądował i Odzimkowski postprime.
 
To moi przehajpowani, chociaż u niektórych balonik został już przebity - Sudolski, Sobiech, Śmiełowski, Kęsik, Legierski, Oniszczuk, Struś, Pasternak, Szaflarski, Pałasz, Grzebyk, Kazieczko,Kutyła, Gładkowicz, Odzimkowski, Kijańczuk, Rajewscy, Walawski, Dusza, Koziorzębski, Niedzwiedź, Szadziński, Brzeski, Sianos xD, Poniedziałek i pewnie wielu więcej.
Dla kontrastu, jak by ktoś myślał, że tylko 'przehajpowanych' zawodników widzę, to macie poniżej moim zdaniem zawodników nieprzehajpowanych:
Mansur Azhiev, Charzewski, Kaczmarczyk, Rębecki, Skiba, Rutkowski, Miller. Zawodników z ufc nie biorę pod uwagę.
 
Back
Top