Nadzieje polskiego MMA

raphaelius

ONE FC
Heavyweight
Wydaje mi się, że takiego wątku tutaj brakuje,



Poza wielkimi graczami jak KSW, MMAA czy nawet Iron Fist w polskim MMA dzieje się coraz więcej. Czy to na mniejszych galach czy na amatorskich zawodach od czasu do czasu pojawiają się zawodnicy, na których warto zwrocić uwagę, bo za kilka lat mogą namieszać w polskim czy światowym mma.



Pomyślałem, więc, że warto wrzucić ich wszystkich do jednego tematu. Więc jeśli zauważyliście na zawodach / na treningu na macie / w interneci kogoś kogo warto obserwować podzielcie się tutaj.



Zatem na początek, zawodnicy, na których według mnie warto zwrócić uwagę,



Anzor Azhiev (Copacabana)



Jeden z bardziej perspektywicznych młodych polskich Czeczenów. Świetne zapasy, mocne BJJ, przyzwoita stójka, moim zdaniem już niedługo może przebić się do czołówki wagi piórkowej w Polsce.



KIH8estnuhE[/media]/a/p
p
a href=]




A01MTpuhwrU[/media]/a/p
p
a href=]




Zl1mBe6XK-w[/media]/a/p
p
/p
p
Oskar Piechota (Piranha Gdynia - Drysdale Jiu Jitsu)/p
p
Wychowanek Zybiego Tyszki, o ile się nie mylę purpurowy pas BJJ • sporo osiągnięć w BJJ (głównie No Gi), ale z tego co wiem ostatnio bardzo mocno pracuje nad stójką i idzie mu całkiem nieźle. Jeśli chodzi o całokształt jako o zawodniku MMA to jeszcze zbyt wiele powiedzieć nie można, ale wydaje mi się, że jest to zawodnik zdecydowanie mający przyszłość, jeśli poświęci się MMA w całości./p
p
a href=]








Jakieś propozycje?
 
Fajny temat. Słabo znam polskie podwórko, wiec będę tu z ciekawością zaglądał.
 
Back
Top