Muzyka ringowa - TOP 22

kamilkama3

Oplot Challenge
Featherweight
Kolejność przypadkowa...



1. Fatum Crew & Ras Luta - W duchu walki







2. Pudzian Band - Respekt







3. Pudzian Band - Dawaj na ring







4. Pudzian Band - Słowiański wiatr







5. Firma - Czas na walkę (Dawid Kostecki)







6. Funky Polak - Pamiętaj (Tomasz Adamek)







7. Kanye West - Stronger (Gołota)







8. KSW Theme







9. Shamhan Daldaev - Eto Kavkaz (Mammed)







10. Kasta & Matheo - Hymn KSW







11. Ługo/Redzi - Furia







12. Ługo/Redzi - Współcześni gladiatorzy







13. Bezimienni - Walka







14. Muza na wejście Kułaka







15. PC Park - Klatka







16. Bezimienni - Garda







17. 4XP - Wojownik







18. Flipsyde - Someday







19. Mospin - mma (Jordan Bloch)







20. WSK - MMA Adrenalina







21. SMLCrew - MMA







22. PRIDE FC opening theme music











Jako całość - playlista - tutaj: http://www.youtube.com/playlist?list=PLD6DE83CCFCB6FDC3&feature=mh_lolz
 
Brakuje, piosenki na wejśćie Cipka . Z tych co zamieściłeś to najlepsza PRIDE theme, a druga KSW theme .
 
Najlepsze muzyki to mają w UFC :) Chocby Anderson Silva DMX - "No sunshine", ktore buduje megaklimat czy nawet "Amazing" Kanye Westa, do ktorej wychodzil kilka razy Frank Mir, ostatnia jego muzyczka tez pasuje i do niego i na wejscie do walki. Jedni lubią się nakręcic agresją, inni wyluzowac...ale i tak wielu stad powinno pamietac chociazby muzyczke tanczacego na wejsciu Rubena Crawforda "Mavado - Neva Believe U" (Never believe you), ktore powalilo wowczas caly czat :D



Pelno tego jest, a ja od razu zapodaje na telefon jak mi coś wpadnie w ucho;)



Z resztą muzyczka z rozpoczęcia TUFa jest ponadczasowa i rowniez jest w mojej galerii na telefonie;)



EDIT: Tar poniżej zapewne (nie mam dzwieku w pracy) wrzucił kawalek Dirty House na wejsciu GSP, tez megakozacki numer, wciaz na mym telefonie;)
 
mi sie zawsze podobają nuty Kornika chociaż na co dzień nie słucham takiej muzyki







 
a gdzie z buta wjeżdżam ? :)



dla mnie najlepszy kawałek na wejście :







+klasyk Darude - Sandstorm







Duran Duran - Wild Boys







Jay-z - Run this town



 
Jak dla mnie Alistair na Dynamite miał zajeb*stą muzę The Rush-Sensation 2004 i oczywiście Pride Theme jak to słyszę to mnie aż ciarki przechodzą, hymn KSW podobnie się zaczyna. Rampage zajebisty Entrance hehe.







I jeszcze ta kobieta z Pride ahh.
 
@Tidzej



Jakbyś przeczytał tytuł, to byś wiedział, że to jest o Lucifer oO:-)



A tak poważnie możecie to usunąć, żeby nie zaśniecać wątku. Sorrki. Mały zonk ni się zdarzył.
 
Marze o tym żeby ktoś w Japonii zrobił organizację na podobizne Pride FC, i żeby to wszystko prosperowało jak należy.
 
Back
Top