Muzyka ringowa - TOP 22

kamilkama3

Oplot Challenge
Featherweight
Kolejność przypadkowa...1. Fatum Crew & Ras Luta - W duchu walki2. Pudzian Band - Respekt3. Pudzian Band - Dawaj na ring4. Pudzian Band - Słowiański wiatr5. Firma - Czas na walkę (Dawid Kostecki)6. Funky Polak - Pamiętaj (Tomasz Adamek)7. Kanye West - Stronger (Gołota)8. KSW Theme9. Shamhan Daldaev - Eto Kavkaz (Mammed)10. Kasta & Matheo - Hymn KSW11. Ługo/Redzi - Furia12. Ługo/Redzi - Współcześni gladiatorzy13. Bezimienni - Walka14. Muza na wejście Kułaka15. PC Park - Klatka16. Bezimienni - Garda17. 4XP - Wojownik18. Flipsyde - Someday19. Mospin - mma (Jordan Bloch)20. WSK - MMA Adrenalina21. SMLCrew - MMA22. PRIDE FC opening theme musicJako całość - playlista - tutaj: http://www.youtube.com/playlist?list=PLD6DE83CCFCB6FDC3&feature=mh_lolz
 
Brakuje, piosenki na wejśćie Cipka . Z tych co zamieściłeś to najlepsza PRIDE theme, a druga KSW theme .
 
Najlepsze muzyki to mają w UFC :) Chocby Anderson Silva DMX - "No sunshine", ktore buduje megaklimat czy nawet "Amazing" Kanye Westa, do ktorej wychodzil kilka razy Frank Mir, ostatnia jego muzyczka tez pasuje i do niego i na wejscie do walki. Jedni lubią się nakręcic agresją, inni wyluzowac...ale i tak wielu stad powinno pamietac chociazby muzyczke tanczacego na wejsciu Rubena Crawforda "Mavado - Neva Believe U" (Never believe you), ktore powalilo wowczas caly czat :DPelno tego jest, a ja od razu zapodaje na telefon jak mi coś wpadnie w ucho;)Z resztą muzyczka z rozpoczęcia TUFa jest ponadczasowa i rowniez jest w mojej galerii na telefonie;)EDIT: Tar poniżej zapewne (nie mam dzwieku w pracy) wrzucił kawalek Dirty House na wejsciu GSP, tez megakozacki numer, wciaz na mym telefonie;)
 
mi sie zawsze podobają nuty Kornika chociaż na co dzień nie słucham takiej muzyki 
a gdzie z buta wjeżdżam ? :)dla mnie najlepszy kawałek na wejście :+klasyk Darude - SandstormDuran Duran - Wild BoysJay-z - Run this town 
Jak dla mnie Alistair na Dynamite miał zajeb*stą muzę The Rush-Sensation 2004 i oczywiście Pride Theme jak to słyszę to mnie aż ciarki przechodzą, hymn KSW podobnie się zaczyna. Rampage zajebisty Entrance hehe.I jeszcze ta kobieta z Pride ahh.
 
@TidzejJakbyś przeczytał tytuł, to byś wiedział, że to jest o Lucifer oO:-)A tak poważnie możecie to usunąć, żeby nie zaśniecać wątku. Sorrki. Mały zonk ni się zdarzył.
 
Marze o tym żeby ktoś w Japonii zrobił organizację na podobizne Pride FC, i żeby to wszystko prosperowało jak należy.
 
Back
Top