Muza z Gali KSW 20 i 21

mahonek

Maximum FC
Super Heavyweight
Utworzy podczas wchodzenia zawodników do ringu .



muzyka.jpg


Tracklist:

dsa.jpg






Do pobrania :


http://www31.zippyshare.com/v/60522462/file.html
 
Skąd ostatnio moda na hejtowanie każdego nowego na forum? Fakt, mógł zrobić temat ogólny - wejściówki zawodników czy coś, ale przecież redakcja może zmienić nazwę. Według mnie temat nie jest może ultra przydatny, ale hejtowanie każdego nowego tematu staje się po prostu nudne. Ja osobiście właśnie to pobieram, bo kilka utworów mi wpadło w ucho, a nie chce mi się pobierać każdego z osobna.
 
malinowski mów za siebie. Jeśli Tobie jest zbędna nie znaczy ,że komuś się nie przyda ! !
 
Bo po prostu temat jest zbędny. Nie hejtuję jego pomysłu na temat z Gifami, jest ok. Jednak ten temat jest po prostu zbędny i tyle.
 
Powiem tak, temat jak najbardziej spoko!



Ojciec często po KSW czy jakieś innej gali pyta do jakiej muzyki wchodził dany zawodnik np w grudniu spodobała mu się piosenka na wyjście Matta Horwicha... Dobre miejsce aby znaleść piosenke i nie zaśmiecać innych tematów !
 
Powiem tak, temat jak najbardziej spoko!



Ojciec często po KSW czy jakieś innej gali pyta do jakiej muzyki wchodził dany zawodnik np w grudniu spodobała mu się piosenka na wyjście Matta Horwicha... Dobre miejsce aby znaleść piosenke i nie zaśmiecać innych tematów !
 
Back
Top