murem za jd0490

czy uważasz że ban dla jd0490 był kretynizmem?

  • tak

    Votes: 67 91.8%
  • nie

    Votes: 6 8.2%

  • Total voters
    73
On chyba nie ma bana na zawsze bo można wejść na konto, może czasowego wyłapał, ma ktoś z nim kontakt po za?
 
Taktyczny :tysoncoffe:
pablo.jpg
 
Takie newsy jak są na tej witrynie (mmarocks chyba się nazywa, nie wiem, nie wchodzę), to sam bym codziennie ogarniał w przerwie na kawę w robocie z telefonu. Powtarzające się słowo w słowo opisy zawodników, kiepskie klikbejty i zero publiscystyki. To jest zupełnie inna bajka niż te kilka.kilkanaście lat temu. I jeszcze się kurwa księżniczki obrażają, że ktoś se zażartował. Bida w chuj, ja tu jestem tylko dla zajebistych w większości userów i zobaczyć kiedy jest gala. Wszystkich kurwa zbanujcie
 
Back
Top