MUNDIAL 2018

Dziś: Dania + Francja + Argentyna (ty kurwo).
Dania
:roberteyeblinking:
to już poważnie ten czas kiedy trzeba sobie powiedzieć - nie odkuję się na miszczostwach

Ja sobie odpusciłem po 5-ciu wtopach z rzędu.Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny (nie)pokonany, co już niewykonalne a jechać progresją to droga do nędzy. Czekam na ufc.
A zaskoczyły mnie takie tuzy jak niemcy, francja na hendi z aussie, urugwaj na hendi z arabią, hiszpania na hendi z iranem, brazylia, argentyna, angole na hendi z tunezją.
Praktycznie w normalnym świecie 60% procent tych zakładów powinno wejść jak nic.
 
Last edited:
kosta.jpg

A jednak Brazylia weszła, ale było ciepło ;P
 
Wiesz, że kutasy mogą na złość coś odwalić? :) jak z usa 2002... Chociaz ja chyba też puszczę bo oni są bezwstydni, patrząc na to jak odchodzą z mundialu inne zespoły, po walce i gryzieniu trawy.

Teoretycznie bez ciążącej na nich presji mogą przycisnąć malutkich Japończyków. Ale po wczorajszym meczu Korei z Niemcami jestem raczej spokojny. Kontynentalnie poziom futbolu wyrównał się niesamowicie - kilka lat temu jeszcze nie do pomyślenia było żeby Islandia mogła zagrozić Argentynie, a Korea Niemcom.
Poza tym jest coś w polskim zespole co mi się cholernie nie podoba (dodam, że nie śledzę ich kariery) - to mentalność: a więc tak jak piszesz bezwstydność, buta, brak odpowiedzialności... Obejrzałem kilka konferencji i ich postawa to jakaś masakra. Pensja państwowa więc powinno to inaczej wyglądać.

Dlatego liczę ze strony Japonii na takie oto cuda-wianki ;)
 
Teoretycznie bez ciążącej na nich presji mogą przycisnąć malutkich Japończyków. Ale po wczorajszym meczu Korei z Niemcami jestem raczej spokojny. Kontynentalnie poziom futbolu wyrównał się niesamowicie - kilka lat temu jeszcze nie do pomyślenia było żeby Islandia mogła zagrozić Argentynie, a Korea Niemcom.
Poza tym jest coś w polskim zespole co mi się cholernie nie podoba (dodam, że nie śledzę ich kariery) - to mentalność: a więc tak jak piszesz bezwstydność, buta, brak odpowiedzialności... Obejrzałem kilka konferencji i ich postawa to jakaś masakra. Pensja państwowa więc powinno to inaczej wyglądać.

Dlatego liczę ze strony Japonii na takie oto cuda-wianki ;)

Tunezja ma napastnika na bramce?Panama ogarnie?Belgia?
 
Teoretycznie bez ciążącej na nich presji mogą przycisnąć malutkich Japończyków. Ale po wczorajszym meczu Korei z Niemcami jestem raczej spokojny. Kontynentalnie poziom futbolu wyrównał się niesamowicie - kilka lat temu jeszcze nie do pomyślenia było żeby Islandia mogła zagrozić Argentynie, a Korea Niemcom.
Poza tym jest coś w polskim zespole co mi się cholernie nie podoba (dodam, że nie śledzę ich kariery) - to mentalność: a więc tak jak piszesz bezwstydność, buta, brak odpowiedzialności... Obejrzałem kilka konferencji i ich postawa to jakaś masakra. Pensja państwowa więc powinno to inaczej wyglądać.

Dlatego liczę ze strony Japonii na takie oto cuda-wianki ;)

Pisałem, że chuje bez presji nagle coś tam grają. Też puściłem przeciw łachmaniarzom to na złość wygrywają.
 
Back
Top