MSWiA zablokowało konta bankowe HIGH League. Organizacja na liście sankcyjnej

Pierwszy raz odwiedzam dział Freak MMA, bo generalnie gardzę tymi klimatami, farmazonami, a ich poziom sportowy jest pod moim butem, ale widząc takiego newsa to wpadłem tylko napisać, że to miód na moje serduszko. Mam szczerą nadzieję, że te wszystkie freak fighty znikną, skończy się ten festiwal głupoty i żenady, a mówiąc komuś, że interesujesz się MMA Twój rozmówca nie będzie Cię pytał o freaki.
 
Screenshot_2023-05-29-20-15-02-020~2.jpg

Screenshot_2023-05-29-20-09-32-415~2.jpg
 
Pierwszy raz odwiedzam dział Freak MMA, bo generalnie gardzę tymi klimatami, farmazonami, a ich poziom sportowy jest pod moim butem, ale widząc takiego newsa to wpadłem tylko napisać, że to miód na moje serduszko. Mam szczerą nadzieję, że te wszystkie freak fighty znikną, skończy się ten festiwal głupoty i żenady, a mówiąc komuś, że interesujesz się MMA Twój rozmówca nie będzie Cię pytał o freaki.
O freak fightach mam to samo zdanie co o ciapatych raperach (tylko mu brakuje dwóch szczerzacych zęby kóz na smyczach). Zastanawiam się czy kluby też ruszą i nasz Mehmet Polak nie będzie miał gdzie trenować, purpurator, również ale on zawsze ma piwnicę.
 
Kolejny SZOKER - Marcin Różalski - znany fanom z Cohones jako Wiking-Bez-Oka jest v-ce prezesem putinowskich wilków - pod nazwą Bad Company PL - w logo klubu - hełm wehrmachtu, runa SS, symbol narodowego socjalizmu a to przepasane polską flagą. Otwarte wspieranie rosji i putina, do tego otwarci neonaziści.

Znajomi Różala - oficjalni ruscy agenci typu Rola i foliarski szuriat "to nie nasza wojna".






View attachment 67541
Warto dodać, że oni są wszyscy CHARAKTERNI.

Zwykła bandyterka skrywana pod jakimiś "klubami motocyklowymi" i innymi "męskimi" sprawami etc.
 
Kolejny SZOKER - Marcin Różalski - znany fanom z Cohones jako Wiking-Bez-Oka jest v-ce prezesem putinowskich wilków - pod nazwą Bad Company PL - w logo klubu - hełm wehrmachtu, runa SS, symbol narodowego socjalizmu a to przepasane polską flagą. Otwarte wspieranie rosji i putina, do tego otwarci neonaziści.

Znajomi Różala - oficjalni ruscy agenci typu Rola i foliarski szuriat "to nie nasza wojna".






View attachment 67541
Ukrofile w natarciu beda teraz na forum badac kto ma kontakty rosyjskie XD.
Smieszne jest to ze w Bad Company byly osoby powiazane z Lechia, gdzie kilku ludzi walczylo na Ukrainie po stronie ukrow, a szczegolnie ze znajomymi z Dynamo Minsk XD. Jeden chlop ktory siedzial w lagrze na Bialorusi bywal na meczach Lechii.
 
SZCZUR UCIEKA ZE STATKU
View attachment 67543
Może mi ktoś wytłumaczyć jak Muzułmanin z afgańskimi korzeniami rapuje o dziwkach, narkotykach i chlaniu?
To jest jakaś odmiana Islamu ,,wśród niewiernych można"?

Kolejny SZOKER - Marcin Różalski - znany fanom z Cohones jako Wiking-Bez-Oka jest v-ce prezesem putinowskich wilków - pod nazwą Bad Company PL - w logo klubu - hełm wehrmachtu, runa SS, symbol narodowego socjalizmu a to przepasane polską flagą. Otwarte wspieranie rosji i putina, do tego otwarci neonaziści.

Znajomi Różala - oficjalni ruscy agenci typu Rola i foliarski szuriat "to nie nasza wojna".






View attachment 67541
Powiem tak: nie wszedłbym w zakład all in że Różal nie skończy w więzieniu i wcale nie za klasyczne godzinowe gangsterskie przestępstwa.
W sumie: do walk chłopak się nie nadaje, zarabiać trzeba.
Steven Seagal swoje zarabia -oczywiscie tylko głośno myślę
 
Kolejny SZOKER - Marcin Różalski - znany fanom z Cohones jako Wiking-Bez-Oka jest v-ce prezesem putinowskich wilków - pod nazwą Bad Company PL - w logo klubu - hełm wehrmachtu, runa SS, symbol narodowego socjalizmu a to przepasane polską flagą. Otwarte wspieranie rosji i putina, do tego otwarci neonaziści.

Znajomi Różala - oficjalni ruscy agenci typu Rola i foliarski szuriat "to nie nasza wojna".






View attachment 67541
Narodowy socjalizm to raczej kierunek nazistowki.
 
Co tam ta pizda Maja Staśko na ten temat? Bo pamiętam jak jej chłopak Paweł Próba zarzekał się jak był jej angaż, że HL nie ma nic wspolnego z kadyrovcami. Wszyscy o tym trąbili od pierwszej gali, a teraz wszyscy co współpracowali będą fikołki robić
:antonio:

PS Maja oddawaj hajs, który wisisz.
 
Mam nadzieję, że Morawiecki i Duda ich rozpierdolą na kawałki a potem zrobią to samo z fake mma - zawsze się coś znajdzie... BRAWO PIS!
Zielony, sympatyczny z Ciebie facet, ale jeżeli ty to na serio piszesz, chwaląc piss, to chyba zaczniemy drzeć koty, bo nie zdzierżę tego... Bo dlaczego nierząd się teraz się za to wziął, to wie chyba każdy, która ma choć zielone pojęcie o polskiej polityce.

Ale to, że rozpieprzają to w pizdu, tę pseudoorganizację, to bardzo dobrze. Niech molikowi śmietana pójdzie nosem i wraca zobaczyć z bliska swoją ojczyznę.
 
Back
Top