mrfreakz - nowy highlight, tym razem...

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
...Mamed Chalidow :-) To co zwykle, liczę na komentarze i krytykę, jednak mam nadzieję, że się ten mój szajs Wam podoba :-) Jeżeli mnie za ten HL bardzo zjedziecie to najwyżej go usunę, albo zmienię to co złe :-) Oczywiście wierzę, że tak nie będzie. :-)







PS. Mam nadzieję, że komentatorzy już tak się nie drą :-) he he pozdr.



PS 2. Zauważyłem, że strasznie rozjechał się dźwięk w stosunku do obrazu, ale to nie z mojej winy. U mnie w orginale wszystko jest dopasowane.
 
Niby wszystko ok, ale jakoś nie czuje dramatyzmu tego HL. Myślę, że lepszym pomysłem byłoby wstawiać na przemian najlepsze momenty kilku ostatnich potyczek Mameda, niż po kolei wstawiać jego walki zgodnie z chronologią. Przez to rozmywa się troche to co widzimy z muzyką i momentami ma się wrażenie, że ogląda się dokument a nie epicki HL najlepszego zawodnika w Polsce.



Podsumowując, warsztat techniczny - 8, kompozycja - 6 :-)
 
Muzyka za bardzo monotonna, zbytnio "porwany" montaż, za mało dynamiki całości, po minucie powiało nudą i zacząłem bezwiednie przewijać ;) Pracuj dalej :)
 
Od razu zaznzaczę, że się nie znam za bardzo na tworzeniu i nie powiem co można poprawić, ale według mnie brakuje tzw. pie..olnięcia w całym HL. Po za tym bardzo OK.
 
Back
Top