Wywiad Mnie nie zależy, żeby co tydzień jeździć nowym Ferrari – Don Kasjo o Prime Show MMA

zapytajcie Murańskiego za co konkretnie siedział
ps. taki gangus chyba się nie wstydzi powiedzieć
 
nieprzypominam sobie ostatnio jakiegoś interesującego wywiadu z zawodnikiem mieszanych sztuk walk, robionego przez mmarocks, za to z patusami co chwilę jakiś nowy wjeżdża
I bardzo dobrze, mmarocks idzie z duchem czasu a wywiady ze sportowcami są nudne i nikt tego nie klika.
 
Da sie jakos odfiltrowac strone glowna z tego szitu (freak mma)?
 
  • Like
Reactions: prz
A to myślisz, że Filip podałby mu rękę jakby wcześniej mu Muran białka nie pokazał? Bez jaj.
niech poda z jakiego artykułu go skazali
czy było to raczej kierowanie zbrojną grupą przestępczą, czy przykładowo za stosunki z nieletnimi
takiego kozaka zgrywa, więc pewnie to pierwsze
 
I bardzo dobrze, mmarocks idzie z duchem czasu a wywiady ze sportowcami są nudne i nikt tego nie klika.

Słuchajcie, zgodzę się z Picksem.

Sportowcy mają zawsze to pierdololo nie do zweryfikowania "czuję się świetnie", "jestem w najlepszej formie jakiej byłem", "charakteru mi nie zabraknie", "trzeba przeanalizować porażkę i wyciągnąć wnioski", "każda walka jest tak samo ważna/ciężka itd."

A jak któryś tylko się wychyli, jak Gamer, to od razu jechanie typa, że gwiazdorzy, że brak pokory, że przydałoby mu się w cymbał dostać. Z racji tego, że zawodnicy mają sponsorów, to nie będą chcieli negatywnych komentarzy pod swoimi wypowiedziami, bo po co im to.

Jeśli nie pozwalamy na emocje sportowcom, na wgląd w ich spojrzenie na świat, to wywiady idą w stronę wywiadów Pudziana.

A friki mają w piździe.
 
Back
Top