MMARocks wspiera wykorzystywanie bezdomnych?

Dlaczego zelaznaspierdolina jest nadal na forum?

  • Jest z rodziny kogoś z adminów/moderacji.

    Votes: 2 10.0%
  • Administracji podoba się wykorzystywanie bezdomnych.

    Votes: 5 25.0%
  • Jedno i drugie.

    Votes: 13 65.0%

  • Total voters
    20
  • Poll closed .

Gruby Hejter

BAMMA
Lightweight
Temat powraca jak bumerang i wiadomo o jakiego pato-śmiecia chodzi, który aktywnie promuje wykorzystywanie bezdomnych a moderacja i administracja kładzie na to lachę i gościu wraca tu bez konsekwencji i publicznie drwiąc z użytkowników i moderacji zaczyna ponownie rozpierdalać forum swoim rakotwórczym pato-spamem, to już zaszło za daleko a ponadto promowanie takich treści jest nielegalne, do czego chcecie doprowadzić trzymając takiego ludzkiego śmiecia jako maskotkę?
 
Mi się i tak podobała najbardziej teza, że freak fighterzy rozjebali by normalnych prawdziwych zawodnikow bo skoro np jakiś ziomek gra dobrze w gry komputerowe to znaczy, że równie szybko załapie jak się bić :antonio:


"Może i promuje patologie i wykorzystywanie bezdomnych ale za to nie znam sie na sportach walki"
 
Nawet w telewizji zaczynają nagłaśniać sprawę. To już poszło za daleko, trzeba jak najszybciej pozbyć się użytkowników takich jak @ZELAZNAREKA, którzy promują wykorzystywanie bezdomnych, żeby się wzbogacić.

tvpis71003e.jpg



stripe-1d1a3fae-9aa5-11ed-8f7a-fa163eafb9ad.jpg
 
Mi się i tak podobała najbardziej teza, że freak fighterzy rozjebali by normalnych prawdziwych zawodnikow bo skoro np jakiś ziomek gra dobrze w gry komputerowe to znaczy, że równie szybko załapie jak się bić :antonio:


"Może i promuje patologie i wykorzystywanie bezdomnych ale za to nie znam sie na sportach walki"

To akurat Djuk głosił.
 
Panowie doceniam kreatywność ale temat o bezdomnych poleciał jak ktoś mi na niego zwrócił uwagę. Jak jest jeszcze jeden założony przez żelazną reke to poproszę o linka.
 
Panowie doceniam kreatywność ale temat o bezdomnych poleciał jak ktoś mi na niego zwrócił uwagę. Jak jest jeszcze jeden założony przez żelazną reke to poproszę o linka.
To nie łatwiej obciąć tą rękę, która zaklada takie tematy? Ten typ to raczysko. Przerzucił się już do tematu o filmach, nie wiadomo co jeszcze zainfekuje.
 
Panowie doceniam kreatywność ale temat o bezdomnych poleciał jak ktoś mi na niego zwrócił uwagę. Jak jest jeszcze jeden założony przez żelazną reke to poproszę o linka.

Przecież wszyscy wiemy że nie chodzi tylko o bezdomnych, a co do tego tematu, to był zgłaszany 15 razy a poleciał po kilku miesiącach, naprawdę nie przeszkadza ci że gość się bezczelnie naśmiewa z moderacji, prowokując przy tym innych użytkowników? Nie no, jeśli chcecie się tak bawić i codziennie mieć zawracaną gitarę o tę samą kwestię to jakieś przedstawianie argumentów z naszej strony nie ma sensu, bo było to robione wiele razy, bez efektu.
Screenshot_2023-01-22-19-47-28-482_com.android.chrome.jpg

Tyle w temacie.
 
Przecież wszyscy wiemy że nie chodzi tylko o bezdomnych, a co do tego tematu, to był zgłaszany 15 razy a poleciał po kilku miesiącach, naprawdę nie przeszkadza ci że gość się bezczelnie naśmiewa z moderacji, prowokując przy tym innych użytkowników? Nie no, jeśli chcecie się tak bawić i codziennie mieć zawracaną gitarę o tę samą kwestię to jakieś przedstawianie argumentów z naszej strony nie ma sensu, bo było to robione wiele razy, bez efektu.
View attachment 54754
Tyle w temacie.
Jeden admin zbanowal, drugi admin zobaczyl ze mu multi zbanowali to sobie odbanowal i kreci ruch na dziale freakow dalej :fjedzia:
 
Jeden admin zbanowal, drugi admin zobaczyl ze mu multi zbanowali to sobie odbanowal i kreci ruch na dziale freakow dalej :fjedzia:

Nie było takiej dyskusji. 1 admin dał bana na 7 dni i potem ten sam admin zmienił jego długość na 10 dni. Nie było perma z tego co widzę. Ale jeszcze to sprawdzę.
 
Nie było takiej dyskusji. 1 admin dał bana na 7 dni i potem ten sam admin zmienił jego długość na 10 dni. Nie było perma z tego co widzę. Ale jeszcze to sprawdzę.
Dlaczego nie dostał perma na główne konto, tylko bana czasowego, a na multikonto perma? Czy nie powinien dostać na oba, lub na IP?
Zakładanie multikonta w celu ominięcia bana to chyba najpoważniejsze przewinienie w regulaminie co nie? A gość dostał kare jakby nawyzywał redaktora, w zasadzie to dostał nagrodę, tutaj nie ma co sprawdzać tylko pogonić spowrotem na wykop i tyle.
 
Dlaczego nie dostał perma na główne konto, tylko bana czasowego, a na multikonto perma? Czy nie powinien dostać na oba, lub na IP?
Zakładanie multikonta w celu ominięcia bana to chyba najpoważniejsze przewinienie w regulaminie co nie? A gość dostał kare jakby nawyzywał redaktora, w zasadzie to dostał nagrodę, tutaj nie ma co sprawdzać tylko pogonić spowrotem na wykop i tyle.
Ja chciałbym po prostu zrozumieć z jakiego powodu gość nie jest banowany, mimo że na swoim koncie zasłużył na 5 permanentnych banów i tyle.

Ponawiam pytanie. @defthomas
 
Defthomas jedyny próbował bronić honoru redakcji, reszta jak widać zadowolona że "ruch" na forum mają, gratulacje dla sprzedajnej szmaty która siłą trzyma tę zelaznaspierdoline mimo sprzeciwu 90% użytkowników i wielokrotnego łamania regulaminu, pewnie mi się dostanie ban bo są równi i równiejsi, ha tfu na popleczników wykorzystywania bezdomnych. Nie pozdrawiam. :kis:
 
Wychodzi na to że MMArocks wspiera promowanie i propagowanie wiezienno/gangsterskich klimatów wśród dzieci na co przykładem niestety jest cały dział freak MMA :(



Kiedyś MMArocks był tylko nieobiektywnym portalem działającym na zlecenie KSW, teraz działa na zlecenie gangsterów i ja więcej portalowi MMArocks wywiadu udzielać nie będę.
 
Back
Top