MMA we internecie.

eliano55

Maximum FC
Welterweight
Zasadniczo od kiedy zamknięto atdhe.net, oglądanie w PL mma w oryginalnym przekazie stało sie utrudnione. Mma.tv zrobiło sie dziwne, a jakość tam prezentowana jest słaba, ostatnio nawet myp2p.net zrobiło jakąś dziwną akcje z forum. Ogólnie chciałbym się dowiedzieć jakie są AKTUALNIE dobre strony dla fana mma który lubi ogladać transmisje w języku angielskim i w dobrej jakości. Prosiłbym o pomoc.



A i nie mówicie idz do FAQ. Znam mma.tv od dawna, tylko że ta strona to już nie to co kiedyś.
 
"we" internecie ? gdzie to ?



A jak leci gala live to wystarczy wejść na czata i tam ludzie dają pełno linków.
 
"we" internecie ? gdzie to ?



A jak leci gala live to wystarczy wejść na czata i tam ludzie dają pełno linków.


Kucze no, wiecej dytansa walduś :)



Niby tak, z tym że chciałbym posiadać wiedze na temat strony z linkami, po prostu. Gdy np nie mam dostepu do niczego wiecej jak ogladania gali a nie zabawy w czat (np na czyimś kompie).



A co do atdhenet.tv - no wlasnie. Wchodziles tam ostatnio? Same linki piłki nożnej i to godziny 22. Zasadniczo sport tylko z Europy nic z amerykańskich stacji.
 
Bo na adthenet.tv sie pojawiają linki w momencie rozpoczęcia gali a nie przed.
 
Prawda, prawda. Korzystam z ich usług przez dłuższy okres czasu jeszcze zanim zmienili domene z powodu ich z amknięcia i zawsze tak było.
 
Jest ok 1h30min do gali SF i jakoś nie ma na atdhenet.tv żadnego linka. Tak więc nadal nie wiadomo gdzie można dostać pewne linki do gal w dobrej jakości w j. angielskim.
 
A no nie było wczoraj SF w ogóle na adthenet.tv



W 80% linki także są w komentarzach do wynikow gali tutaj na mmarocks.
 
Toż stream do gal na czacie zawsze się znajdzie więc po co siedziec na jakiejś stronce i czekać. Ktoś tam zawsze coś ma! :-)
 
Kolega pisał wyżej że nie ma możliwości wejścia na chat z tego co zrozumiałem.
 
Mam jak jestem u siebie, jak nie, co czesto ma miejsce w sobote ok 3 :) to wtedy przydalby sie adres strony.
 
Back
Top