MMA w Poznaniu na Piątkowie

najfajniejszy

Oplot Challenge
Featherweight
na początek wypadałoby się przywitać, tak więc cześć ;) .



widziałem już temat odnośnie najlepszych szkółek MMA w Poznaniu wg Was ( http://cohones.mmarocks.pl/topic/najlepszy-klub-mma-w-poznaniu ), ja chciałbym natomiast zapytać o to, czy kojarzy ktoś jakąś godną polecenia szkółkę znajdującą się na osiedlu Piątkowo, ew. okolicach, generalnie północna część Poznania. z góry mówię, że nigdy wcześniej nie trenowałem SW.



pozdr.
 
Pracuje w okolicy i o niczym nie wiem. Ale za tytuł powinienieś kopa dostać, bo już się ucieszyłem, że się coś szykuje :-)
 
sorry za robienie nadziei w takim razie :D .



no cóż, widzę, że nic nie ma raczej, stąd moje drugie pytanie - jaki klub będzie najlepszym wyborem dla absolutnie początkującego, który - tak jak pisałem wyżej - nic nie trenował i jeszcze nie wie, które sztuki walki okażą się dla niego najlepsze? chodzi mi o miejsce o w miarę dobrym, wyrównanym poziomie każdej ze sztuk walki, w którym nauczę się podstaw. jeśli źle na to patrzę - mówcie od razu, jestem otwarty na sugestie :) .
 
Samolewski Gym - Os. Przyjaźni (muay thai, bjj, mma, submission)- na początek polecam



Sobieski Poznań- klub zapaśniczy



Tygrys - Naramowicka (muay thai)







To tyle jeśli chodzi o okolice Piątkowa. Wygooglaj sobie stronki tych klubów.
 
Ja polecam zacząć od Kohorty i muay thai. Zwłaszcza, że w krótce rusza nowy nabór od zupełnych podstaw.
 
Back
Top