MMA VIP - Temat ogólny

Nie rozumiem o co ten harmider? Stoch i Żyła już grubo po "30". Zostają im jedne IO i może 2-3 lata skakania. A potem będziemy się podniecać 18. miejscem, bo tyle jest warte następne pokolenie. TVN zrobił słaby biznes, bo skoki narciarskie w tym kraju są na ostatniej prostej. No ale Discovery ma takie zasoby, że przecież nie kupili tych skoków dla zysku finansowego.
Ale oni je mają od ponad 20 lat jak nie dłużej, tym razem na złość partii nie odsprzedali praw i tyle.
Sezon olimpijski i dlatego nie oddali, zresztą podobno igrzysk nadal TVP nie kupiło od eurosportu.
Tutaj i Szaranowicz by nic nie zrobił.
 
Ale oni je mają od ponad 20 lat jak nie dłużej, tym razem na złość partii nie odsprzedali praw i tyle.
Sezon olimpijski i dlatego nie oddali, zresztą podobno igrzysk nadal TVP nie kupiło od eurosportu.
Tutaj i Szaranowicz by nic nie zrobił.

IO będą w TVP bo wg polskiego prawa ranga imprezy zakazuje transmisji wyłącznie w niepublicznych mediach. Tu nawet Discovery odbije się od ściany.
 
To prawda ??

To prawda, że szczena został zatrzymany. Nie potwierdzono czy za awanturę czy za przemoc fizyczną. A jeśli chodzi o walkę to aktualnie nie jest odwołana.

Przecież nie dadzą go za to do aresztu jak Szymona syntola przed VIP MMA 2. Tylko kwestia czy organizatorzy go będą nadal chcieli ma gali.
 
Najman to jednak ostatni dziad. Chce jeszcze ugrać coś medialnie na sprawie pobitego dziecka? :facepalm:
 
Tez macie takie wrażenie że VIP pachnie takim starym Fame. Gdzie może być każda kombinacja , ma się w tyłku kilogramy itp. Tu jest ten luz który moim zdaniem Fame dawno zatracił i poszedł w jakieś galę typu Babilon MMA.


Rafalala vs TBA
Malownis vs Siłaczka na rękę
Ken vs Domzalska


Przeciez to jest mistrzostwo świata.

Ciekawe czy Malownis dostanie KO

 
Last edited:
Tez macie takie wrażenie że VIP pachnie takim starym Fame. Gdzie może być każda kombinacja , ma się w tyłku kilogramy itp. Tu jest ten luz który moim zdaniem Fame dawno zatracił i poszedł w jakieś galę typu Babilon MMA.


Rafalala vs TBA
Malownis vs Siłaczka na rękę
Ken vs Domzalska


Przeciez to jest mistrzostwo świata.

Ciekawe czy Malownis dostanie KO


Moje PPV mają.
 
jestem tolerancyjny, ale to to jest już dla mnie przegięcie w chuj
No fakt, rozumiem krem, olej do brody, coś na włosy, ale pudry? Takim to się musi nudzić bo z rana nie raz nie chce mi się włosów układać, czy nawet oleju na brodę nałożyć czy smarować tatuaży a tu jeszcze godzinę na pudry trzeba by poświęcić XD
Zresztą nie wiem czy to jest zdrowe robić coś takiego przed treningiem, bomba i jakieś rozcięcie, a potem zmywaj to dziadostwo zanim zdefynfekujesz i będziesz miał szyte.
 
Last edited:
No fakt, rozumiem krem, olej do brody, coś na włosy, ale pudry? Takim to się musi nudzić bo z rana nie raz nie chce mi się włosów układać, czy nawet oleju na brodę nałożyć czy smarować tatuaży a tu jeszcze godzinę na pudry trzeba by poświęcić XD
Zresztą nie wiem czy to jest zdrowe robić coś takiego przed treningiem, bomba i jakieś rozcięcie, a potem zmywaj to dziadostwo zanim zdefynfekujesz i będziesz miał szyte.
pomijając względy estetyczne, to właśnie pod tym kątem do tego podchodziłem

do tego, nie wiem czy tak nasmarowana japa nie wyśliźnie się łatwiej gdy wjeżdża np jakaś gilotyna
 
Back
Top