Na żywo MMA VIP 3 - wyniki na żywo od 19:00

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
MMA VIP 3 wyniki.jpg


Walka wieczoru

Marcin “El Testosteron” Najman
pok Ryszarda “Szczene” Dąbrowskiego przez KO, Runda 1

Pozostałe:

Michał “Wampir" Pasternak
pok. Kornela Zapadke przez TKO, Runda 2

Marek Molak pok. Dariusza “Lwa” Kaźmierczuka przez TKO, Runda 1

Michał “Polski Ken” Przybyłowicz pok. Wiktorie Domżalską przez TKO, Runda 1

Maciej “GSP” Gandziarowski pok. Kazika Klimata przez decyzję

Kamil Gmosiński pok. Piotra “Henio” Szczygiela przez poddanie techniczne, Runda 1

Piotr “Mua Boy” Lisowski pok. Ule Siekacz przez TKO, Runda 2

Remi Gruchała pok. Pawła "Scarface'a" Jendruczkę przez TKO, Runda1
 
Last edited:
Pozostałe:

Michał “Wampir" Pasternak vs Kornel “Korniko” Zapadka

Marek Molak vs Dariusz “Lew” Kaźmierczuk

Michał “Polski Ken” Przybyłowicz vs Wiktoria Domżalska

Maciej “GSP” Gandziarowski vs Kazik Klimat

Piotr “Henio” Szczygiel vs Kamil Gmosiński

Piotr “Mua Boy” Lisowski vs Ula Siekacz

Paweł “Scarface” Jendruczko vs Remi Gruchała
:whodefuk:
 
Jak Marcinek nie ujebie z Andersonem Silvą po roku w podlasiu to chyba koniec świata nastąpi, oprócz tego mam nadzieję, że ten Ken dostanie w pizde bo fajny kurs na tą Domżalską :putinlaugh:
 
  • Like
Reactions: P69
Jak Marcinek nie ujebie z Andersonem Silvą po roku w podlasiu to chyba koniec świata nastąpi, oprócz tego mam nadzieję, że ten Ken dostanie w pizde bo fajny kurs na tą Domżalską :putinlaugh:


Domzalska może to wygrać tylko w parterze , w stójce na moje nie ma szans. Pytanie tylko czy obali Kena.
 
Domzalska może to wygrać tylko w parterze , w stójce na moje nie ma szans. Pytanie tylko czy obali Kena.
Jest film na necie jak ten ken się w ogóle rusza i bije a wygląda to mega żenująco ta Domżalska jest w profesjonalnej organizacji wrestlingowej i coś tam trenuję to może jakoś się uda obalić. :putinlaugh:
 
HAHAHAHHAHAAHA to ten rysio z chłopaków do wzięciu, drań co nie chciał roweru matce oddać:D:D:D:D kurwa nie wierzę, następny to już chyba tylko bandziorek. Ale będę oglądał, chociaż takiego menela opłacić, żeby się podłożył to kwestia wagonu fajek i dwóch 'win' amarena
PPrzecież on nawet rękawic na oczy nie widział. Kuuuuuuuuuuuurewa ten Najman to jednak zawsze coś wymyśli
 
Okej, zaczynamy mini koncertem Don Vasyla, to wysoko postawiona poprzeczka.

Jest możliwość, że będzie tu bonus za "występ wieczoru".
 
Back
Top