MMA TRACKER problem

Kasztan

Oplot Challenge
Lightweight
Witam,



Mam następujący problem, zostałem użytkownikiem powyższej strony, a ponieważ była to moja pierwsza styczność ze stroną tego typu i nie zabardzo wiedziałem na czym to polega, zaczełem sciagac w najlepsze walki które mnie interesowały nie przejmując sie stosunkiem pobranych danych do wysłanych. Dopiero gdy dostałem informacje że dopóki moje ratio(stosunek danych pobranych do wysłanych) nie zostanie naprawione nie mogę pobierać nowych torrentów. Moj upload na daną chwile wynosi 14 mb;p a pobrałem juz ponad 13 gb.Na dysku posiadam jedynie 2 torrenty które pobierałem i które są ustawione na udostepnianie ale upload w nich nie działa, poniewaz najwidoczniej nikt ich obecnie nie pobiera. Moje pytania do bardziej doświadczonych użytkowników powyższej strony, czy są jakieś inne sposoby na poprawienie ratio, czy jesli przez jakis czas ratio nie zostanie naprawione to czy konto jest banowane i jakieś inne rady,pomysly?
 
Ekspertem nie jestem, ale jeżeli ściągnąłeś walkę X z torrentu (pliku) Y, to po usunięciu tego torrenta, a potem ponownym odpaleniu go powinno zrobić się hashowanie o ile tylko pobrane pliki są ciągle w tym folderze, do którego zostały ściągnięte. Zhashowanego torrenta można seedować.



Ostrzegam, że to tylko moje domysły.
 
@outcast Hmm, nie zabardzo rozumiem, już nie moge ponownie odpalić, ponieważ nie moge juz pobrać zadnego torrentu ze strony. Niektóre z pobranych walk nadal mam na dysku ( nie mam tego pliku torrent) więc kompinowałem z opcją utwórz nowy torrent lecz chyba nie zabardzo wiem co tam wpisać bo tak nie działało.



@EN.KI To jest jakies rozwiązanie ale narazie poczekam może bedą inne pomysły.
 
Utwórz nowy torrent, jak sama nazwa wskazuje, tworzy nowego torrenta. Tobie potrzebne jest hashowanie czyli reaktywowanie torrenta na podstawie plików które już posiadasz, ponieważ wcześniej je ściągnąłeś. Warunkiem tutaj jest posiadanie torrenta z którego ściągałeś dany plik. Poszukaj na goglu coś więcej o hashowaniu w twoim programie do ściągania.
 
Kasztan



Raczej nie wyjdziesz już z tego dołka bo udostępniać galę na mmatrackerze można zaraz po tym jak gala jest dodana do listy, później już nikt tego nie ściąga a nawet jeśli to jest pełno osób które to udostępnia więc twoje ratio ledwo się ruszy



Lepiej jest zapłacić te 5 czy 10 dolców i mieć spokój przez rok , dwa :)
 
Back
Top