MMA na PS3

koleszko01

Oplot Challenge
Heavyweight
Witam! Planuje kupić konsole PS3 ponieważ aktualnie nie stać mnie na PS4 . Mam więc pytanie dla posiadaczy tej konsoli , czy w takie gry jak np. EA MMA , UFC Undisputed 3 , można jeszcze porywalizować online czy z wyjściem EA UFC , już nie gra dużo osób w MMA na PS3. I jeszcze jdno pytanie czy istnieje możliwość grania online w Fight night champion?
 
Żadna gra o mma nie ma możliwości grania przez sieć
Wszystkie serwery w UFC 2009, UFC 2010, UFC 3 i EA MMA są od dawna wyłączone
 
Niestety muszą robić gry tylko na nowe konsolę,bogaci fani mma kupią konsolę tylko po to aby w ufc pograć ,ja do takich niestety nie należę.Ea ufc poszłoby na stare konsole ale tacy właśnie są...
 
Ps4 nie jest aż tak drogie, jak było ps3 na początku.
Więc lepiej dozbierać te 500zł i kupić ps4 i świetnie się bawić :lol:
 
Ps4 nie jest aż tak drogie, jak było ps3 na początku.
Więc lepiej dozbierać te 500zł i kupić ps4 i świetnie się bawić :lol:
Ja mam ps3 350gb w wersji slim i nie narzekam. Jedyne do czego mogę się doczepić to do przeglądarki internetowej. Jest bardzo wolna mimo szybkie Internetu, ale to powszechnie znany problem z tego co czytałem na forach.
 
Ja mam ps3 350gb w wersji slim i nie narzekam. Jedyne do czego mogę się doczepić to do przeglądarki internetowej. Jest bardzo wolna mimo szybkie Internetu, ale to powszechnie znany problem z tego co czytałem na forach.
Nie mówię, że ps3 jest złe,miałem tą konsole i jest naprawdę dobra, ale jak chcesz grać w najnowsze gry z dobrą grafiką to lepszym wyborem jest ps4, a najlepszym PC, ale to kosztuje :lol:
Ps3 z tego co słyszałem za rok, dwa sony przestanie wspierać.
 
Nie mówię, że ps3 jest złe,miałem tą konsole i jest naprawdę dobra, ale jak chcesz grać w najnowsze gry z dobrą grafiką to lepszym wyborem jest ps4, a najlepszym PC, ale to kosztuje :lol:
Ps3 z tego co słyszałem za rok, dwa sony przestanie wspierać.


PC dla kogoś kto chce pograć w MMA/Boks to raczej najgorszy wybór jaki może być , to już lepsze jest PS2 niż Pc;)
 
Nie mówię, że ps3 jest złe,miałem tą konsole i jest naprawdę dobra, ale jak chcesz grać w najnowsze gry z dobrą grafiką to lepszym wyborem jest ps4, a najlepszym PC, ale to kosztuje :lol:
Ps3 z tego co słyszałem za rok, dwa sony przestanie wspierać.
A ile gier sygnowanych logiem UFC wyszło na PC, bo coś nie mogę się doliczyć ?? :D
 
Back
Top