MMA MOTIVATION

1987SWAD

Jungle Fight
Bantamweight
wątek służy do wymieniania się info o ciekawych intrach fighterów, wstawkach do trailerów, filmikach motywujących, użytej w nich muzie - słowem coś co ma dawać kopa na treningach i ciarki na plecach, coś co sprawia że wstajecie na równe nogi nawet o 4 rano.



Od razu mówię że muza będzie leciała na sali treningowej/siłowni, muszę wiedzieć co kręci potencjalnych klientów. Jeżeli jest podobny temat to najpierw mnie zlinczujcie, a później zróbcie upgrade opcji wyszukiwania. Dzięki za współpracę.



uwielbiam piosenkę z wejścia Fedora do walki z Hendo:



SUvHb-lWqlY[/media]/a/p
p
na blogu SF napisano o niej:/p
p
"In cartoons, this song is usually played when someone a href=]




świetne wejście fedora:



BjVSfsLDFlU[/media]/a/p
p
jak znacie tytuł ^ to dajcie znać img alt=]




yLoT3tj1RI4[/media]/a/p
p
a href=]




enjoy!
 
jak znacie tytuł ^ to dajcie znać
crazy.gif


Nie mam możliwości odsłuchu, ale to nie jest to?



 
@cactus: nie no, bez jaj :-) wiedziałbym że to era (btw tez super). To chyba song specjalnie zrobiony na tę galę... nikt nie zna tytułu.



dzięki, dawajcie dalej!
 
Ten kawałek (workout theme) motywuje mnie wyjątkowo:



 
Mnie motywuje rano do pracy i odpręża



Movado - Neva Believe U



<cite class="kvm">www.youtube.com/watch?v=8OBB0h-NWHo



KSW Extra wejście RRRRRRRRRRRRRRRRRRRuben Crawford
 
Oszczędzają twarze(co zrozumiałe) no i sprzętów "ciekawych" używają...elektronika,drobne agd,wszystko,czym można rozładować napięcie.Fajny reportaż.
 
Fajny pomysł, zwłaszcza naparzanie się sprzętem użytku codziennego. Ale z nożami to trochę przesada, któryś może się potknąć i wbić drugiemu w bebzol.
 
















generalnie kawalki celldwellera z plyt Soundtrack for the voices in my head vol. 1 i 2 sa epickie i jakby pisane pod highlighty i treningi ;)
 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=msx5CEes44o







macie tu prawdziwą perełkę wśród motywatorów :D
 
Back
Top