MMA Śmietnik 2

E_tjqEYXMAMPalL.jpeg
 
Dziękuję Nick za to co się działo przez ten tydzień. Nie zrobienie wagi chujowa akcja ale forsowanie UFC za pomocą nieludzkich kontraktów Diaza do tej walki też. Lawler GOAT również.

Film mojego autorstwa




 
 



Patrząc na prawdziwy kontekst, z zawodnika trochę kutas że amatora nakurwia

Edit: video


sam nieraz wyłapałem na sparingach od dużo lepszych zawodników smary i nigdy nie myślałem o nich, że to kutasy, bo nakurwiają słabszego. Raczej to zawsze motywowało, tutaj po sparingu też piątka zbita, więc wątpie że to jakiś negatyw w odczuciu "kung fu mastera". swoją drogą ten cały internet to pojebane miejsce,jeden sparing,a 5 różnych historii można napisać ;)
 
sam nieraz wyłapałem na sparingach od dużo lepszych zawodników smary i nigdy nie myślałem o nich, że to kutasy, bo nakurwiają słabszego. Raczej to zawsze motywowało, tutaj po sparingu też piątka zbita, więc wątpie że to jakiś negatyw w odczuciu "kung fu mastera". swoją drogą ten cały internet to pojebane miejsce,jeden sparing,a 5 różnych historii można napisać ;)
A kto na sparingu nie wyłapał :korwinlaugh:

Nie o to jest problem. To jest amator który zgodził się na luźny sparing z zawodowcem, tylko że zawodowiec zapomniał słowa "luźny" i zrobił sobie z niego worek do ćwiczeń, czyli zrobił go w chuja. Jak dla mnie kutasiarskie tak samo jakby ci ktoś na sparingu powiedział że chce luźniejszą rundę a potem wali ci z całej epy kopa na łeb :fjedzia:
 
Kiedy Costa wrzuca jakiegoś homo tweeta zawsze kończy go frazą 'I am hetero.'
A teraz jakoś mu się zapomniało
 
  • Bones
Reactions: J.K
Back
Top