Mix Fight Gala - Kamila Porczyk

kamila_porczyk_bw_001.jpg




kamila_porczyk_cannes08_028.jpg




kamila_porczyk_cannes08_048.jpg








Sylikonowe cycki nie pękną w MMA ?
 
a kim jest jej przeciwniczka? jakąś celebrytką? bo nie wygląda by dużo trenowała
 
Ale żenada



Proponuję: MMA ATTACK IV - Porczyk vs Ewa Sonnet, to dopiero by były jaja...a wygrana z Ozdobą...
 
sory, ale jeśłi ropzatrujemy to w granicach freaka, to w tej walce było więcej MMA niż we wszystkich innych debiutujących w Polsce freakach.
 
ona czasem nie reklamowała jakiegoś pasa wyczuplącego w Mango?,bo dopiero teraz skojarzyłem



co najciekawsze ta jej rywal(Jana Wagenbuer czy jakoś tak) to nie zawodniczka MMA tylko....była gwiazda "Big Brothera" i piosenkarka
 
Halny, pewnie, że tak :) Więc nie do końca rozumiem skąd tu takie gadanie o szopce. Szopki nie było.
 
"sory, ale jeśłi ropzatrujemy to w granicach freaka, to w tej walce było więcej MMA niż we wszystkich innych debiutujących w Polsce freakach."





:-)

Zwlaszcza, iz niektorzy wystepujacy w tych freak fightach "fighterzy", nawet bedac posiadaczami rekordow typu 5-2, nadal zdaja sie miec bardzo mgliste pojecie o takim np. dosiadzie. Juz nawet nie wspominam o probach dojscia do niego. :-)
 
Więc nie do końca rozumiem skąd tu takie gadanie o szopce. Szopki nie było.


największa szopka była od momentu wywołania do ringu pierwszej zawodniczki aż do rozpoczęcia przez sędziego walki! na twoje szczęscie Voranek tego nie nagrał, więc się ciesz że nie było ci dane obejrzeć tej szopki!
 
Tsatsiki mógłbyś przybliżyć trochę? Nie widziałem gali i strasznie mnie to ciekawi.
 
zawodniczka niemiecka zaczela np sciagac ubranie w stylu striptease.. i pozniej ludzie maja to traktowac powaznie..
 
Porczyk przyszła do mma z fitness, może jej przeciwniczka wcześniej była striptizerką :-)
 
W jakiej to było wadze? Porczyk jako fitnesska ma masę mięśniową, więc pewnie waży z 65 kg? Czy więcej? Jak myślicie?


Co do samej walki, to zgadzam się z Yagielem - mimo, iż jej przeciwniczka nie potrafiła nic, to przynajmniej Kamila ma jakieś pojęcie o podstawach kontroli w parterze, utrzymała także dosiad, co np. Pudziao nie potrafi ;) Fizycznie ma na pewno wszelkie predyspozycje, siłę i kondycję, żeby coś tam powalczyć. Jakby obiła Guzowską to bym nie miał nic przeciwko :)
 
Back
Top